محصولات دانلودی

نقص جدید دوربین‌های دیجیتالی سونی کشف شد

دوربین‌های عکاسی فلش خودکار دیجیتالی سونی در شرایط آب‌وهوایی گرم و مرطوب نمی‌توانند به صورت واضح عکس‌برداری کنند.


به گزارش سرویس فن‌آوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سونی روز گذشته اعلام کرد که کریستال مایع در هشت مدل دوربین‌های عکاسی که از سپتامبر ۲۰۰۳ تا ژانویه ۲۰۰۵ به فروش رسیده‌اند، نمی‌توانند عکس‌های واضحی بگیرند و یا اصلا قادر به گرفتن عکس نیستند.


بر اساس این گزارش، تاکنون یک میلیون مدل دوربین عکاسی سونی به فروش رفته که از این میان چهار هزار دوربین به تعمیر نیاز دارند.


در اکتبر سال گذشته نیز در دیگر دوربین‌های دیجیتالی و ویدیویی سونی نیز نقایصی مشابهی یافت شده بود؛ بروز این مشکلات که تاثیرات فراوانی برروی درآمد سونی داشته، دقیقا پس از فراخوانی باتری‌های سونی که باعث رکود یک چهارم سهام شرکت الکترونیکی سوانگ شد، اتفاق افتاده است.


گفتنی است، تاکنون شرکت‌های دل و توشیبا، نه و نیم میلیون باتری‌های لیتیومی ‌سونی را باز گردانده‌اند که باعث گرمای شدید و آتش گرفتن لپ‌تاپ‌ها می‌شدند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 15
  • ۰۴ آذر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما
تصویر پیدا نشد خرسهای قطبی سبزرنگ! ۱۸ شهریور ۸۷