محصولات دانلودی

نمایش فیلم «دست خدا» مارادونا در سراسر ایتالیا
فیلم «دست خدا» که بر اساس زندگى دیه گو مارادونا، بازیکن اسطوره اى فوتبال آرژانتین تهیه شده است، از روز جمعه (۱۰ فروردین)، در سراسر ایتالیا به نمایش در مى آید.به گزارش سرویس هنرى آریا، سایت فدراسیون بین المللى فوتبال، فیفا، به نقل از خبرگزارى فرانسه نوشت که فیلم « مارادونا لا مانو دى دیو » یا« دست خدا» به کارگردانى مارکو ریسى به زودى در سینماهاى ایتالیا اکران خواهد شد.عنوان فیلم از گفته معروف مارادونا در توصیف گل بحث برانگیزش با ضربه دست به تیم ملى انگلیس درجام جهانى ۱۹۸۶ گرفته شده است.این گل که درمرحله یک چهارم پایانى به ثمر رسید، باعث شد که آرژانتین تا دستیابى به مقام قهرمانى پیش رود.مارکو ریسى مى گوید با این فیلم مى خواسته جنبه انسانى زندگى این بازیکن بزرگ را نشان دهد که با اعتیاد و بیمارى دست و پنجه نرم مى کند داستان فیلم راجع به مرحله هاى گوناگون زندگى این بازیکن، از جمله مشکلات مربوط به اعتیاد به مواد مخدر او است.او مى گوید : « البته این درست است که او کوکائین استعمال مى کرد، اما مارادونا یک مقام دولتى نبود. او نابغه اى بود که اساسا در تمام عمرش تنها به خود صدمه زد.»مارکو ریسی، گل مارادونا به انگلیس را به عنوان «یک حرکت هنری» توصیف مى کند.ماراونا به عنوان یکى از بزرگترین بازیکنان تاریخ فوتبال، عنوان بهترین بازیکن قرن بیستم از سوى فیفا را به همراه «پله» برزیلى از آن خود ساخت. این عنوان بى نظیر پس از دوران درخشان فوتبال او در تیم هاى بوکاجونیورز، بارسلونا و ناپولى بود.مارادونا که اکنون ۴۶ سال دارد، در سال ۱۹۸۶ به آرژانتین کمک کرد تا قهرمان جام جهانى فیفا شود. سپس با تیم ناپولى ایتالیا دو بار قهرمان « لیگ » این کشور، در سال هاى ۱۹۸۷ و ۱۹۹۰ را تجربه کرد.فیلم «دست خدا» در بیش از صد سینماى ایتالیا به روى پرده مى آید و در ماه مه آینده درجشنواره معروف فیلم کن فرانسه نیز به نمایش در خواهد آمد.


خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 288
  • ۰۸ فروردین ۸۶
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما