نوازی: ۹۰ دقیقه در اهواز ناسزا شنیدیم
نوازی: ۹۰ دقیقه در اهواز ناسزا شنیدیم


خبرگزاری فارس: هافبک تیم فوتبال استقلال تهران گفت: در دیدار با استقلال اهواز ۹۰ دقیقه ناسزا شنیدیم و جو ورزشگاه به هیچوجه مناسب نبود.


محمود نوازی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: برابر استقلال اهواز بازی خوبی انجام دادیم و باوجود جو نامناسب ورزشگاه توانستیم هر سه امتیاز مسابقه را کسب کنیم. تیم ما مستحق این پیروزی بود.
وی ادامه داد: نیم فصل دوم را بسیار خوب آغاز کردیم و امیدواریم این روند را ادامه دهیم تا در کورس قهرمانی قرار بگیریم. در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست. هنوز تا پایان لیگ مسابقات زیادی باقیمانده و ما هم از قهرمانی در لیگ ناامید نیستیم.
هافبک استقلال تهران با انتقاد از جو ورزشگاه تختی اهواز عنوان کرد: متاسفانه رفتاری را که روز سه‌شنبه در این شهر شاهد بودیم در شان اهوازی‌ها نبود. به اکثر بازیکنان و فیروز کریمی توهین کردند و ۹۰ دقیقه ناسزا شنیدیم.
نوازی در خصوص دیدار با ملوان انزلی گفت: در دیدار رفت دو بر یک به این تیم باختیم؛ اما قصد جبران داریم و می‌خواهیم پیروزی‌های ما تداوم پیدا کند، البته بازی سختی پیش رو داریم، چراکه ملوان در نیم فصل اول خوب نتیجه گرفته و در جدول هم بالاتر ما قرار دارد.
استقلال تهران در هفته هجدهم لیگ برتر روز گذشته با نتیجه دو بر یک استقلال اهواز را شکست داد.