نوازی: ۹۰ دقیقه در اهواز ناسزا شنیدیم
نوازی: ۹۰ دقیقه در اهواز ناسزا شنیدیم


خبرگزاری فارس: هافبک تیم فوتبال استقلال تهران گفت: در دیدار با استقلال اهواز ۹۰ دقیقه ناسزا شنیدیم و جو ورزشگاه به هیچوجه مناسب نبود.


محمود نوازی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: برابر استقلال اهواز بازی خوبی انجام دادیم و باوجود جو نامناسب ورزشگاه توانستیم هر سه امتیاز مسابقه را کسب کنیم. تیم ما مستحق این پیروزی بود.
وی ادامه داد: نیم فصل دوم را بسیار خوب آغاز کردیم و امیدواریم این روند را ادامه دهیم تا در کورس قهرمانی قرار بگیریم. در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست. هنوز تا پایان لیگ مسابقات زیادی باقیمانده و ما هم از قهرمانی در لیگ ناامید نیستیم.
هافبک استقلال تهران با انتقاد از جو ورزشگاه تختی اهواز عنوان کرد: متاسفانه رفتاری را که روز سه‌شنبه در این شهر شاهد بودیم در شان اهوازی‌ها نبود. به اکثر بازیکنان و فیروز کریمی توهین کردند و ۹۰ دقیقه ناسزا شنیدیم.
نوازی در خصوص دیدار با ملوان انزلی گفت: در دیدار رفت دو بر یک به این تیم باختیم؛ اما قصد جبران داریم و می‌خواهیم پیروزی‌های ما تداوم پیدا کند، البته بازی سختی پیش رو داریم، چراکه ملوان در نیم فصل اول خوب نتیجه گرفته و در جدول هم بالاتر ما قرار دارد.
استقلال تهران در هفته هجدهم لیگ برتر روز گذشته با نتیجه دو بر یک استقلال اهواز را شکست داد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • خبرینه
  • هیچ
  • 27
  • ۰۴ بهمن ۸۶
خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.