محصولات دانلودی

نوزادی که چهار ماه پس از مرگ مادرش بدنیا آمد

به گزارش خبرینه و به نقل از جام جم آنلاین ، مقام ‌های بیمارستانی در پرتغال می‌ گویند که یک نوزاد تقریبا چهار ماه پس از آنکه مادرش دچار مرگ مغزی شد متولد شده است.

مرگ مغزی مادر نوزاد روز ۲۰ فوریه پس از خونریزی مغزی اعلام شده بود.اما آزمایش ‌ها نشان از سلامت جنین داشت لذا با تصمیم خانواده، زن درحالت کما نگاه داشته شد .

پزشکان اعلام کردند که حال نوزاد خوب است. ولی اعلام نکردند که آیا مادر همچنان با کمک دستگاه در حالت کما نگاه داشته شده است یا نه.

در ماه ژانویه نیز نوزادی در شهر روتسلاو لهستان ۵۵ روز پس از مرگ مغزی مادر به دنیا آمد. علت مرگ مادر تومور سرطانی اعلام شده بود.آن نوزاد فقط یک کیلوگرم وزن داشت و پس از سه ماه مراقبت ‌های ویژه به خانه منتقل شد.

منبع : بی بی سی

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۸ June 2016 | 4:04 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما