نوزاد یک روزه در سطل زباله!

پزشکان پس از معاینه این نوزاد ضمن ابراز شگفتی از زنده ماندن او اعلام کردند وی حداکثر یک روز قبل متولد شده و زنده ماندنش در میان انبوهی از زباله تقریباً معجزه است.اعتماد:  نوزادی که چند ساعت پس از تولد از سوی پدر و مادرش درون سطل زباله انداخته شده بود و با مرگ دست و پنجه نرم می کرد توسط کارگران شهرداری نجات یافت.


به گزارش خبرنگار ما شنبه شب هنگامی که یکی از ماموران شهرداری طبق معمول مشغول تخلیه سطل زباله های یکی از محله های تهرانپارس بود از درون سطل زباله صدای گریه نوزادی را شنید.


کارگر شهرداری که با شنیدن این صدا کنجکاو شده بود وقتی داخل مخزن زباله را بازدید کرد در کمال ناباوری با نوزاد دختری که داخل یک پارچه سفیدرنگ پیچیده شده بود، مواجه شد.


او بلافاصله نوزاد را از میان تلی از زباله بیرون کشید و موضوع را به پلیس اطلاع داد.به دنبال حضور پلیس آمبولانسی نیز در محل حضور یافت و بدین ترتیب نوزاد به بیمارستان منتقل شد و تحت مراقبت قرار گرفت.


پزشکان پس از معاینه این نوزاد ضمن ابراز شگفتی از زنده ماندن او اعلام کردند وی حداکثر یک روز قبل متولد شده و زنده ماندنش در میان انبوهی از زباله تقریباً معجزه است.


در پی این حادثه پرونده یی در این زمینه تشکیل شد و در اختیار دادیار حسین میشان دادیار کشیک دادسرای ناحیه ۴ تهران قرار گرفت. وی پس از بررسی پرونده دستور انتقال نوزاد به شیرخوارگاه را صادر کرد.