نیکبخت: خالکوبی من منافاتی با منشور اخلاقی ندارد!
نیکبخت: خالکوبی من منافاتی با منشور اخلاقی ندارد


خبرگزاری فارس: مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: به تصمیمات مسئولان احترام می‌گذرم؛ اما خالکوبی من منافاتی با موضوعات اخلاقی ندارد.


علیرضا نیکبخت واحدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس، در مورد غیبت در تمرین روز گذشته و احتمال نیمکت نشینی در بازی فردا اظهار داشت: فکر می کردم تمرین در نوبت بعدازظهر برگزار می شود و از انجام آن پیش از ظهر مطلع نبوده و تلفن همراه خود را نیز خاموش کرده بودم.
نیکبخت یادآور شد: پس از اینکه متوجه اشتباهم شدم با پیروانی تماس گرفتم و با او مسئله را در میان گذاشتم و خوشبختانه مشکل خاصلی وجود ندارد.
نیکبخت در باره حضورش در فهرست تیم ملی گفت:‌ خوشحالم که دوباره می‌توانم به تیم ملی خدمت کنم. تلاش می کنم بهترین عملکرد را در پرسپولیس و تیم ملی ارائه دهم.
نیکبخت درباره مشکلش با سه هافبک پرسپولیس، گفت: نمی‌دانم حرف‌های کذب را برای چه تیتر روزنامه‌ می‌کنند. این مورد هم یک حرف بیهوده است چون اگر به من پاس ندهند، از تجربه‌ام استفاده می‌کنم و مانند بازیکنی آزاد، برای خود موقعیت درست می‌کنم. اکنون در بهترین شرایط هستم و با بازیکنان تعامل لازم را دارم و به خرافات توجهی ندارم.
نیکبخت درباره تصمیمات جدید و تهیه منشور اخلاقی، گفت: به تصمیمات مسئولان احترام می‌گذارم. مطمئن هستم خالکوبی من با منشور منافاتی ندارد چون تا امروز بعید می‌دانم فردی آن را در زمین بازی روی پای من دیده باشد، چراکه همیشه با جوراب بلند به میدان رفته‌ام.