“هادی عقیلی” از تیم ملی فوتبال خط خورد

هادی عقیلی” از تیم ملی فوتبال خط خورد.

علی دایی پس از تمرین صبح امروز ملی‌پوشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این رابطه افزود: پس از صحبت‌هایی که با باشگاه سپاهان انجام داده بودیم قرار بود عقیلی نهایتا امروز صبح به جمع نفرات تیم ملی اضافه شود که متاسفانه او نیامد و به طور اتوماتیک از ترکیب تیم ملی خط خورد.


دایی گفت: اولویت حضور در ترکیب تیم ملی با کسانی است که تیم ملی را به باشگاه‌شان ترجیح بدهند و با این وجود اعلام می‌کنم هادی عقیلی از اکنون از تیم ملی فوتبال خط خورد.


دایی همچنین درباره‌ی احتمال آزادسازی برخی بازیکنان برای حضور در باشگاه‌شان در بازی‌های لیگ و جام حذفی گفت: هیچ بازیکنی تا بعد از بازی برابر کویت از تیم ملی جدا نخواهد شد و ما آنان را در اختیار باشگاه‌شان قرار نمی‌دهیم. حتی بازیکنان استقلال که قرار است تیم‌شان روز دوشنبه مقابل راه‌آهن بازی کنند را آزاد نمی‌کنیم و آنها باید در خدمت تیم ملی باشند.


وی درخصوص برنامه‌های آتی تیم ملی اظهار کرد: تمام برنامه‌ها تدوین شده است و هماهنگی‌های لازم را انجام داده‌ایم. تیم ملی صبح شنبه اصلی‌ترین تمرین خود را در دستور کار داشت و کار اصلی ما از امروز آغاز شد.


دایی افزود: تیم ملی چهارشنبه ظهر برای بازی مقابل بحرین تهران را ترک می‌کند و پس از بازی مستقمیا به کویت می‌رود تا شش فروردین در مقابل تیم ملی کویت صف آرایی کند.

سرمربی تیم ملی افزود: تمام بازیکنان شرایط خوبی دارند و فکر می‌کنم اینها بهترین‌های ایران‌اند.


دایی در ارزیابی خود از تیم ملی فوتبال کویت گفت: شناخت کافی از تیم ملی کویت داریم و سعی می‌کنیم در فرصت باقی‌مانده مجددا فیلم‌های بیشتری از بازی‌های این تیم ببینیم تا آنالیزمان درخصوص تیم ملی کویت کامل شود.


دایی ادامه داد: بازی با بحرین پیش از دیدار برابر کویت، می‌تواند در آماده‌سازی نفرات تیم ملی موثر باشد و از این حیث ما می‌توانیم در آن بازی و تمرینات قبل و بعد از آن به شناخت بیشتری از نفرات برسیم و بازیکنان جدید بتوانند در ترکیب تیم ملی خودشان را پیدا کنند.


وی افزود: ما سعی می‌کنیم در بازی برابر بحرین از تمامی نفرات استفاده کنیم تا هم بازیکنان صدمه نبینند و هم ترکیب نهایی و اصلی برابر کویت را پیدا کنیم.


علی دایی درخصوص ملحق شدن لژیونرها به تیم ملی به ایسنا گفت: بعضی از بازیکنان امروز عصر به تیم ملی ملحق می‌شوند و علی کریمی از جمله افرادی است که فردا به جمع نفرات ملحق خواهد شد. همچنین درخصوص حضور آندرانیک تیموریان باید بگویم که این مساله به سرپرست تیم مرتبط است و ظاهرا فردا مشخص خواهد شد که او چه زمان می‌تواند به تیم ملی محلق شود.


 


عقیلی: باشگاه مخالف حضورم بود


مدافع تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان مخالفت باشگاه را عامل حضور نیافتن‌اش در تمرینات تیم ملی عنوان کرد.


هادی عقیلی که نامش از سوی سرمربی تیم ملی فوتبال، از فهرست ۳۰ نفره‌ی تیم ملی خط خورد به خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: پیش از این سرپرست تیم ملی با من تماس گرفته و عنوان کرده بود که اگر در تمرینات حاضر نشوم از فهرست خط می‌خورم، با این حال به دلیل دیدار سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا، “ویرا” سرمربی تیم و مجموعه‌ی باشگاه اصرار زیادی بر ماندنم در اصفهان داشته و اجازه‌ی خروج از تمرینات سپاهان را نداشتم.


وی افزود: با این حال پس از مذاکرات باشگاه توافق کرد که من از یکشنبه در تمرینات تیم ملی حاضر شوم و حتی خودم برای ساعت ۲۱ امشب (شنبه) اقدام به خرید بلیت کردم که مطلع شدم، از فهرست ۳۰ نفره‌ی تیم ملی خط خوردم.


عقیلی ادامه داد: باشگاه سپاهان به من اعلام کرد که با مسوولان تیم ملی برای حضورم در تمرینات تیم ملی از روز یکشنبه به توافق رسیده و من نمی‌دانم که به چه دلیل از تیم ملی خط خورده‌ام، اکنون نیز هر چقدر با “ابراهیمی” سرپرست تیم ملی فوتبال تماس می‌گیرم، پاسخ تماس‌هایم را نمی‌دهند.


وی افزود: من از خدا می‌خواستم که در تمرینات تیم ملی حاضر شوم اما، زمانی که باشگاه اجازه‌ی خروج به من نمی‌دهد و سپاهان نیز در عرصه‌ی ملی یک مسابقه پیش رو دارد چگونه می‌توانستم به تمرینات تیم ملی بیایم.


عقیلی تصریح کرد: در هر صورت آماده‌ی حضور در تمرینات تیم ملی بودم که نام من را خط زدند.


مدافع تیم سپاهان درباره‌ی آخرین وضعیت این تیم پیش از برگزاری دومین دیدار در لیگ قهرمانان آسیا نیز به ایسنا گفت: متاسفانه در دیدار اول برابر الاتحاد سوریه بسیار بد نتیجه گرفتیم، سپاهان هیچگاه لیگ قهرمانان را چنین آغاز نکرده بود، بنابراین در دیدارهای آینده باید به دنبال کسب حداکثر امتیاز باشیم تا بتوانیم از گروه صعود کنیم.