محصولات دانلودی

هاشمیان بعد از ۳۱ ماه با سر گل زد
گزارش کیکر از هلی‌کوپتر ایرانی:


هاشمیان بعد از ۳۱ ماه با سر گل زد


خبرگزاری فارس: وحید هاشمیان، مهاجم ایرانی تیم فوتبال هانوفر بعد از ۳۱ ماه توانست بار دیگر به ضربه سر گل بزند.


به گزارش خبرگزاری فارس، نشریه کیکر در شماره خود نوشت: بازی مقابل مانیس سبب شد تا هاشمیان بعد از ۳۱ ماه از آخرین گلش با ضربه سر، باز هم از توانمندی خود در زدن ضربات سر استفاده کند.
این نشریه نوشت: آخرین دیدار که هاشمیان با ضربه سر گل زد، دهم آوریل ۲۰۰۴ بود؛ زمانیکه هنوز عضو بوخوم بود و در بازی منجر به پیروزی ۴ بر صفر مقابل مونیخ با سر گل زد.
کیکر عنوان کرد: آخرین باری که هاشمیان توانست تک گل تیمش را به ثمر رساند و باعث سرازیر شدن سه امتیاز شد، هجدهم مارس گذشته بود که با پیراهن هانوفر در بازی خانگی با کلن با گل خود باعث کسب پیروزی یک بر صفر شد.
این نشریه از قول هاشمیان می‌نویسد: “هر چند گلزنی برایم مهم است؛ اما در حقیقت تیم است که گل می‌زند و نتیجه را می‌برد.”
وی عنوان می‌کند: “امیدوارم تعلیق فوتبال ایران فقط یک اولتیماتوم باشد و تا جام ملت‌های آسیا در تابستان سال آینده حل شود؛ در غیر اینصورت فاجعه خواهد بود.”
این نشریه در گزارش خود به این نکته اشاره می‌کند که هاشمیان، این اواخر ذخیره بوده و به یک باره به خواست دیتر هکینگ، در ترکیب جای می‌گیرد و حتی گل نیز می‌زند.
با این حال این نشریه از قول هکینگ، عنوان می‌کند، گلزنی هاشمیان سبب نمی‌شود تا جای وی در خط حمله محکم باشد زیرا قرار است از روز چهارشنبه توماس برداریچ مهاجم مصدوم تیم به ترکیب بازگردد که در این حالت رقابت در خط حمله فشرده‌تر از قبل خواهد شد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 26
  • ۰۶ آذر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما