هاشمیان جایگاه خود در تیم ملی فوتبال ایران را از دست نمی دهد
هاشمیان جایگاه خود در تیم ملی فوتبال ایران را از دست نمی دهد


خبرگزاری فارس: روزنامه‌ هانوفرشه آلگمانیه گزارش داد، اگر وحید هاشمیان نتواند طی پنج هفته باقیمانده فصل جاری برای هانوفر به میدان برود، جایگاهش به هیچ وجه در تیم ملی ایران به مخاطره نمی‌افتد.


به گزارش خبرگزاری فارس این روزنامه چاپ هانوفر در گزارش روز سه‌شنبه خود ضمن اشاره به مصدومیت ناراحت کننده وحید هاشمیان و سوراف، اعلام کرد که موقعیت هاشمیان در تیم ایران جهت حضور در جام جهانی به خطر نمی‌افتد.
این روزنامه در گزارش خود با عنوان “خوش شانسی در عین بدشانسی برای هاشمیان” نوشت: مسابقات فصل جاری بوندس لیگا در تاریخ ۱۳ ماه مه به پایان می‌رسد و بنظر می‌آید با توجه به اظهارات پزشک هانوفر، هاشمیان تا آن زمان بخت بازگشت به میدان را پیدا نکند. با این حال خوش شانسی او این است که برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات تیم ملی ایران، تصمیمی برای کنار گذاشتن او از جمع بازیکنان ایران جهت حضور در جام جهانی ندارد.
این روزنامه سپس به اظهارات برانکو در مورد وضعیت آتی هاشمیان اشاره کرده و آورده است: “من با دست اندرکاران هانوفر در مورد وحید صحبت کرده‌ و متقاعد شده ام وحید تا قبل از خاتمه بوندس لیگا، بار دیگر وارد صحنه رقابت ها می‌شود.
این روزنامه همچنین خبر داد، برانکو از تاریخ پنجم ژوئن اردوی تیم ملی ایران را در فرد ریش هاوفن (محل کمپ تیم ایران در آلمان) بر پا می‌سازد که وحید هاشمیان در آن حضور دارد.