محصولات دانلودی

هاشمیان: مسابقه با تیم های ملی امارات و قطر فایده ای برای ایران ندارد
برای حضور قدرتمندانه در جام ملت های آسیا


هاشمیان: مسابقه با تیم های ملی امارات و قطر فایده ای برای ایران ندارد


خبرگزاری فارس: مهاجم تیم فوتبال هانوفر درباره برگزاری دیدارهای دوستانه ایران برای حضور قدرتمندانه درمسابقات جام ملت های ۲۰۰۷ آسیا گفت: دیدار با تیم های ملی امارات و قطر فایده ای برای برای فوتبال ایران ندارد.


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت گل،‌ وحید هاشمیان در گفت و گویی به مسایلی پیرامون تیم ملی ایران و موقعیت فعلی اش در مسابقات باشگاهی آلمان پرداخت و ناگفته هایی را در این موارد بیان کرد.
وی درباره شرایطش در بوندس لیگا آلمان تصریح کرد: تا پایان هفته بیست و پنجم ،هانوفر در جایگاه هفتم جدول قرار دارد و با توجه به نزدیکی امتیاز تیم ها ما در موقعیت چندان مطمئنی قرار نداریم و باید دیدارهای بعدی با اقتدار بیشتر به کارمان ادامه دهیم.
هاشمیان افزود: بعد از جا به جایی در کادر مربیگری،برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت هانوفر تلاش مضاعفی را انجام دادم؛ اما در دیدار برابر شالکه سرمربی تیم مرا در ترکیب قرار نداد.
مهاجم ملی پوش ایران درباره ادامه فعالیتش در هانوفر اظهار داشت: اکنون ۳۰ سال سن دارم و به دلیل علاقه زیاد به فوتبال آلمان می خواهم تا سن ۳۴ سالگی در بوندس لیگا فعالیت کنم.
البته تا پایان سال ۲۰۰۸ با هانوفر قرارداد دارم و همان طوری که گفتم بازی کردن در آلمان از اهداف اصلی من است.
هاشمیان ادامه داد: بعد از پایان دوران بازیگری، دوست دارم در زمینه مربیگری فعالیت کرده و مانند یک مربی تمام حرفه ای به کارم در این زمینه ادامه دهم.
مهاجم سابق تیم فوتبال بایرن مونیخ درباره حضور تیم ملی ایران در جام ملت های ۲۰۰۷ آسیا تاکید کرد: جام ملت ها در قاره آسیا ارزش زیادی دارد و در سال های اخیر ایران نتوانسته به خوبی از اعتبار فوتبالش در این تورنمنت بزرگ دفاع کند.
وی افزود: در آستانه شروع مسابقات در وهله اول امیدوارم رئیس فدراسیون فوتبال ایران انتخاب شود زیرا هر فدراسیونی که مدیر نداشته باشد با مشکلات زیادی روبرو خواهد شد.
هاشمیان به اهمیت برگزاری دیدارهای تدارکاتی اشاره کرد و گفت: در آستانه شروع جام ملت های۲۰۰۷ آسیا دیدارهای دوستانه برای کسب آمادگی مطلوب اهمیت زیادی دارد؛اما با وجود احترام به تمامی تیم ها، باید پذیرفت که بازی کردن با تیم های ملی امارات و قطر هیچ فایده ای برای فوتبال ایران ندارد.
وی ادامه داد: علاوه بر این، برای پیشرفت باید مسابقات لیگ ایران نیز با نظم خاصی برگزار شوند چرا که در آسیا داشتن لیگ منظم از کلیدهای اصلی برای رسیدن به موفقت است.
وحید هاشمیان از جمله بازیکنان کلیدی تیم ملی ایران است که نزدیک به ۸ سال در بوندس لیگا آلمان بازی می کند . تا با انجام ۱۳۸ مسابقه تا کنون ۳۴ گل برای تیم های بوخوم، بایرن مونیخ و هانوفر به ثمر رسانده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 32
  • ۰۶ فروردین ۸۶
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما