هاشمی رفسنجانی در تعطیلات چه کتابی می‌ خواند؟ +عکس

تصویر فوق که در شبکه ‌های اجتماعی نیز دست به دست شده است به نظر می‌ رسد مربوط به نسخه خوانی هاشمی از کتاب دایره المعارف مصور خودش است.

هاشمی رفسنجانی در تعطیلات چه کتابی می‌ خواند؟ +عکس

سرویس سیاسی فردا: تصویر فوق که در شبکه ‌های اجتماعی نیز دست به دست شده است به نظر می‌ رسد مربوط به نسخه خوانی هاشمی از کتاب دایره المعارف مصور خودش است. چنان که غلامعلی رجایی، مشاور هاشمی رفسنجانی  هم نوشت: «این روزها آیت الله مشغول کتابی ۸۰۰ صفحه ایست که در مورد ایشان نوشته شده و قرار است به نمایشگاه برسد.»

براساس شنیده ‌ها جمع آوری این دایره المعارف مصور توسط جعفر شیرعلی نیا صورت گرفته که پیش از این دایره المعارف مصور امام خمینی و آیت الله خامنه ای را نیز تدوین کرده بود. 

جعفر شیرعلی‌نیا، متولد ۱۳۵۷، پژوهشگر برجسته تاریخ دفاع مقدس است. از جعفر شیرعلی‌نیا کتاب‌‌های متعددی از جمله «بحران بالا می‌‌گیرد»، «جبهه میانی»، «جبهه جنوب»، «دایره‌المعارف مصور تاریخ جنگ ایران و عراق»، «دایره‌المعارف مصور تاریخ یهودیت و صهیونیسم» و «هشت سال این‌گونه گذشت» نیز منتشر شده است.

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۴ March 2016 | 5:22 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.