آخرین مطالب
گرانترین کالاها و محصولات فروش اینترنتی در ایراندرج حدیث پیامبر در مورد زنان بر روی فاکتور فست فود!۱۰ بازیکن برتر بازی FIFA 21تبلیغ حرمت سقط جنین توسط یک مسیحی در پشت ماشین!مجموعه ۳۰ جمله عاشقانه، انگیزشی، فلسفی و مفهومیدرباره شهدای عراقی که برای ایران جنگیدند!

هاشم بیک زاده از تیم ملی فوتبال خط خورد!

مصدمیت هاشم بیگ زاده در ملبورن

محمدرضا خانزاده بازیکن جوان پرسپولیس به عنوان آخرین ملی‌پوش به تیم‌ملی اضافه شد.

به گزارش خبرینه و به نقل از فارس، خانزاده که ساعتی پیش از استرالیا به تیم‌ملی دعوت شده است، جانشین هاشم بیک‌زاده مدافع استقلال می‌‌شود. خانزاده در جام‌جهانی نیز به عنوان بازیکن بیست و سوم حضور داشت و این بار هم دوباره در جمع ملی‌پوشان جای می‌ گیرد.

نکته جالب این‌که هاشم بیک‌زاده جام‌جهانی را نیز به دلیل مصدومیت از دست داد. هر چند به عنوان اولین بازیکن به مسابقات جام جهانی راهی شد؛ ولی در ترکیب قرار نگرفت و جای خود را به مهرداد پولادی داد. این بار هم به دلیل شکستن انگشت دست نمی‌ تواند تیم‌ملی رادر مسابقات آتی همراهی کند.

در تمرین عصر دیروز تیم ملی در صحنه ای پای یکی از بازیکنان تیم ملی روی دست هاشم بیک زاده رفت که همین مسئله باعث فریاد بلند او شد. پزشک ها روی دست بیک زاده یخ گذاشتند و به دلیل ورم زیاد، سریعاً او را به بیمارستان بردند. آن‌جا بود که مشخص شد دست بیک زاده-فاصله بین مچ تا انگشت ها- دچار شکستگی شده است. بیک‌زاده در بازی ایران مقابل عراق به عنوان یکی از دو دفاع مرکزی به میدان رفت.

بنابر قوانین مسابقات جام ملت‌ها، جابه‌جایی بازیکنان در فهرست نهایی تنها در صورتی امکان‌پذیر است که پای مصدومیت وسط باشد. بیک‌زاده را از این جنبه باید بدشانس ترین بازیکن تیم‌ملی لقب داد، بازیکنی که دو تورنمنت مهم ملی را به دلیل مصدومیت از دست می‌ دهد.

بیک‌زاده بعد از معاینه دقیق پزشکان تیم‌ملی از فهرست نفرات بیرون رفت. او پس از اطلاع از مصدومیت گریه شدیدی کرده است.

مصدمیت هاشم بیگ زاده در ملبورن