محصولات دانلودی

هاپکینز در جمع «تغییرشکل دهندگان»

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از جام جم آنلاین ، این هنرمند اسکار گرفته و ۷۸ ساله سینما، در داستان فیلم که با نام «تغییرشکل دهندگان: آخرین شوالیه» تولید می‌ شود، در نقش یک سلحشور بازی خواهد نمود.

به این ترتیب و با توجه به نام فیلم، پرسشی که از سوی منتقدان مطرح می‌ شود این است که آیا هاپکینز کاراکتر اصلی و محوری داستان قسمت تازه آن است؟

این در حالی است که سازندگان فیلم فقط به اعلام حضور آنتونی هاپکینز در فیلم اشاره کرده و توضیحی در باره نوع حضور او در آن نداده اند!

بنابراین فعلا اصلاً معلوم نیست هاپکینز به عنوان بازیگر در جلوی دوربین حضور و بازی دارد، یا این که صدایش را به یکی از روبات ‌های عظیم الجثه سلحشور فضایی قرض خواهد داد.

به نوسته سایت اینترنتی امپایر آنلاین، کار فیلم برداری صحنه ‌های کوبای فیلم تمام شده و گرئه سازنده، همین روزها راهی دیترویت آمریکا می‌ شوند.

قسمت تازه «تغییرشکل دهندگان» از لوکیشن ‌های متنوع و متفاوتی بهره خواهد گرفت و برای نمایش عمومی در ۲۳ ژوئن سال ۲۰۱۷ آماده خواهد شد.

مایکل بی امر کارگردانی این اکشن علمی تخیلی را به عهده دارد. او فیلم خود را براساس فیلم نامه ای از کن نولان و متیو هالووی می‌ سازد.

مارگ والبرگ برای دومین بار با این مجموعه فیلم به عنوان بازیگر همکاری دارد. جاش دوهامل و ایزابلا مونر هم دیگر بازیگران مهم آن هستند.

البته به این بازیگران باید گروهی از روبات ‌های عظیم الجثه فضایی را هم اضافه نمود، که با کمک فن آوری ‌های جدید کامپیوتری در کنار بازیگران زنده فیلم به ایفای نقش می‌ پردازند!

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۶ June 2016 | 2:10 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما