هتک حیثیت دختر جوان توسط خواستگار ناکام در فسا

فرمانده انتظامی شهرستان فسا استان از شناسایی فردی که با انتشار اکاذیب در شبکه ‌های اجتماعی تلفن همراه اقدام به هتک حیثیت دختر جوان در آن شهرستان کرده بود، خـبـر داد.

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از مُخبر حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ “علی شیبانیان” گفت: دختر ۳۰ ساله با مراجعه به پلیس فتا شهرستان فسا، اعلام کرد که شخصی ناشناس با انتشار اکاذیب علیه ایشان در شبکه اجتماعی اینستا گرام موجب هتک حیثیت وی در محیط کارش شده است.

وی ادامه داد: این دختر که در یکی از فروشگاه ‌های بزرگ در شهرستان فسا مشغول به کار بوده است از راه صفحه اینستا گرام فروشگاه که بازدید کنندگان زیادی داشته است مورد هتک حیثیت واقع می‌ شود.

فرمانده انتظامی شهرستان فسا بیان کرد: کارشناسان پلیس فتا از راه اقدامات فنی و دریافت ادله غیر قابل انکار از متهم وی را شناسایی کردند و مشخص شد وی قبلا خواستگار شاکی بوده که پس از شندیدن جواب منفی اقدام به این عمل زشت با به کار گیری شبکه ‌های اجتماعی کرده با تصور اینکه شناسایی وی امکان پذیر نمی باشد.

سرهنگ شیبانیان هشدار داد: کاربرانی که فضای مجازی را عرصه تاخت و تاز خود جهت هتک حیثیت افراد قرار می‌ دهند آگاه باشند از چشم تیز بین کارشناسان پلیس فتا دور نخواهند ماند و کوتاه ترین زمان ممکن شناسایی خواهند شد.