هرمزگان؛ ۷ کشته در تصادف زانتیا و پژو

تصادف مرگبار زانتیا و پژو در هرمزگان هفت کشته بر جا گذاشت

فرمانده پلیس راه هرمزگان گفت: براثر وقوع یک تصادف در محور میناب به جاسک نرسیده به ایست بازرسی چهارشنبه شب ، هفت نفر کشته و یک نفر مجروح شد.

سرهنگ علی مجیدزاده ساعتی پیش در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا در تشریح این تصادف اظهار داشت: ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه امروز یک دستگاه زانتیا و پژو ۴۰۵ از میناب به سمت جاسک در حال حرکت بوده و از طرفی یک دستگاه زانتیا از سمت جاسک به سمت میناب در حال حرکت بوده است.

وی افزود: زانتیایی که از سمت میناب به جاسک در حرکت بوده با ۴۰۵ برخورد می کند که در این تصادف دو نفر سرنشین زانتیا در دم فوت و سرنشین ۴۰۵ نیز مجروح شده است.

سرهنگ مجیدزاده تصریح کرد: خودرو زانتیایی که از سمت جاسک به میناب در حرکت بوده نیز به این خودروهای تصادفی برخورد می کند و پنج سرنشین آن جان خود را از دست دادند.

فرمانده پلیس راه هرمزگان در خصوص علت وقوع این تصادف گفت: کارشناسان این فرماندهی به محل حادثه اعزام و علت آن در دست بررسی است. 

شهرستان میناب در ۹۰ کیلومتری و جاسک نیز در ۳۰۰کیلومتری شرق بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده که بخش زیادی از جاده میناب به جاسک بدون بزرگ راه است و خودرو دریک جاده دو طرفه تردد می کنند.

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۸ January 2016 | 12:18 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.