آخرین مطالب
درج حدیث پیامبر در مورد زنان بر روی فاکتور فست فود!۱۰ بازیکن برتر بازی FIFA 21تبلیغ حرمت سقط جنین توسط یک مسیحی در پشت ماشین!مجموعه ۳۰ جمله عاشقانه، انگیزشی، فلسفی و مفهومیدرباره شهدای عراقی که برای ایران جنگیدند!مسدود کردن ۱۱۸ اپلیکیشن و بازی چینی از جمله PUBG در هند!

هزینه باور نکردنی ازدواج با زیبا ترین دختر مصر

هزینه باور نکردنی ازدواج با زیبا ترین دختر مصر +عکس
هزینه باور نکردنی ازدواج با زیبا ترین دختر مصر +عکس

به گزارش ایران ناز بازیکن فوتبال تیم الاهلی تمام درآمد خود را هزینه ازدواج با دختر شایسته مصر کرد.

عماد متعب بازیکن باشگاه الاهلی و تیم ملی مصر تمام درآمد چند سال اخیر خود از بازی در میدان فوتبال را صرف هزینه مراسم ازدواج خود با دختر شایسته سال ۲۰۱۱ مصر کرده است.

عماد در مراسم ازدواج خود با یارا نعوم بیش از ۹۳۲ هزار دلار هزینه کرده است و برخی گزارش ها حاکی است این مبلغ معادل تمام درآمد این بازیکن از بازی در بازشگاه الاهلی است.

هزینه باور نکردنی ازدواج با زیبا ترین دختر مصر! +عکس

عمرو دیاب خواننده مشهور مصری برای شرکت در مراسم ازدواج این بازیکن مصری وترانه سرایی چند دقیقه ای حدود ۵۰ هزار دلار دریافت کرده است.

بنا بر گزارش روزنامه مصری روز الیوسف لباس عروسی یارا نعوم بیش از ۵۰ هزار دلار ارزش داشته و هزینه گمرک آن ۳۳۳ هزار و ۳۰۰ دلار بوده است.

بازیکن تیم ملی مصر همچنین برای گذراندن ماه عسل با همسر خود در یکی از کشورهای جنوب شرق آسیا بیش از ۴۰ هزار دلار هزینه کرد. این بازیکن پیشتر یک آپارتمان بزرگ به ارزش ۶۶۷ هزار دلار برای یارا خریده بود.