هشدار آخر مدیران برق به زلاتکو ایوانکوویچ

هیات مدیره‌ی باشگاه برق شیراز در نشست اضطراری شنبه شب خود با اتفاق نظر کلیه‌ی اعضا، برای آخرین بار به زلاتکو ایوانکوویچ پنج روز فرصت داد تا سه امتیاز دیدار روز جمعه برابر سپاهان را کسب کند.زلاتکو ایوانکوویچ که با گذشت ۱۹ هفته از مسابقات لیگ نتوانسته است نظر هیات مدیره باشگاه برق شیراز را جلب کند، این بار در شرایط متفاوتی قرار گرفته است.


ایوانکوویچ به همراه تیم برق شیراز با ۱۸ امتیاز در مکان چهاردهم جدول رده‌بندی قرار دارد و هر لحظه احتمال نزدیکی وی به قعر جدول بیشتر می‌شود، این موضوعی است که خلیل صالحی مدیرعامل این باشگاه؛ با نگرانی از آن یاد می‌کند. او تاکید دارد که زلاتکو علاوه بر این که نتوانسته به مفاد قراردادش که حضور برق شیراز در مکان پنجم تا هشتم جدول رده بندی است عمل کند، هر لحظه نیز خطر سقوط به لیگ دسته یک را نیز بیشتر کرده است.


صالحی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا، افزود: هیات مدیره باشگاه پس از بارها فرصت دادن به زلاتکو این بار و به دلیل پیشگیری از بدتر شدن شرایط در جلسه‌ایی با حضور خودش تصمیم گرفت که اگر تیم برق در بازی هفته‌ی بیستم برابر سپاهان سه امتیاز را کسب نکند کلیه‌ی اعضای کادر فنی اخراج خواهند شد.


مدیرعامل باشگاه برق شیراز تاکید کرد: هیات مدیره فقط سه امتیاز این دیدار را می‌خواهد، اگر بهترین بازی انجام شود ولی با تساوی یا باخت همراه باشد، قطعا در هفته‌ی بیست و یکم زلاتکو سرمربی نخواهد بود.


صالحی با بیان این که جانشین زلاتکو و همکارانش، مربیان ایرانی خواهند بود، اظهار کرد: برق شیراز در فصل جاری باید نتایج برنامه‌های دو سال گذشته را کسب می‌کرد نه این که در آستانه‌ی خطر سقوط قرار گیرد. هیات مدیره تاکیدش بر تغییر جایگاه تیم برق شیراز تحت هر شرایطی است که ما نیز بهترین کار را تغییر کادر فنی دیده‌ایم.


وی که حاضر نشد گزینه‌ی جانشین برادر برانکو ایوانکوویچ را افشا کند خاطر نشان کرد: جانشین زلاتکو مربی ایرانی خواهد بود که تاکنون سابقه‌ی حضور در برق را نیز نداشته است.