محصولات دانلودی

هلال‌احمر به اعضای کمیته اطفاء آتش‌سوزی جنگل ‌ها پیوست

هلال‌احمر به اعضای کمیته اطفاء آتش‌سوزی جنگل ‌ها پیوست

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرگزاری مهر، دکتر سید امیرمحسن ضیائی به‌ دنبال برگزاری جلسه‌ای با حضور رئیس سازمان مدیریت بحران، معاون وزیر دفاع و روسای سازمان‌‌های جنگل‌‌ها و مراتع و امداد و نجات هلال‌احمر، بر پیگیری و اجرای مصوبه این جلسه در زمینه همکاری هلال‌احمر با وزارت دفاع برای پرواز بالگردها در زمان حوادث آتش‌سوزی تأکید کرد.

دکتر ناصر چرخساز رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر در این زمینه با اشاره به برگزاری جلسه ستاد مدیریت بحران کشور با حضور رئیس سازمان مدیریت بحران، معاون وزیر دفاع و روسای سازمان‌‌های جنگل‌‌ها و مراتع و امداد و نجات هلال‌احمر، افزود: بر بنیاد تصمیماتی به‌منظور نحوه اعزام بالگرد و نیروهای امدادی در حوادث آتش‌سوزی جنگل‌‌ها و مراتع، مقرر شد درخواست بالگرد از جمعیت هلال‌احمر در آتش‌سوزی جنگل‌‌ها و مراتع، فقط از سوی وزارت دفاع صورت گیرد تا هلال‌احمر در حوادث احتمالی آتی، به عنوان عضو کمیته اطفاءآتش‌سوزی جنگل‌‌ها و مراتع، در زمینه اعزام بالگرد همکاری لازم را با وزارت دفاع انجام دهد.

وی با اشاره به این که بر بنیاد آخرین گزارش‌‌ها، آتش‌سوزی جنگل‌‌های پاسارگاد مهار شده است، عنوان کرد: هلال‌احمر در این حادثه ۸ ساعت و ۴۰ دقیقه شامل ۱۲ سورتی پرواز انجام داد و بیش از ۱۵۰ نیروی اماده اطفاء را به مناطق تحت تاثیر آتش منتقل کرده و خدمات امدادی مکورد نیاز به ۵۵ تن از آسیب‌دیدگان ارائه شد.

رئیس سازمان امداد و نجات  با اشاره به این که از ابتدای اعلام وقوع آتش‌سوزی، تیم عملیاتی هلال‌احمر استان به ‌منظور ارائه خدمات امدادی مورد نیاز آسیب‌دیدگان به مناطق تحت تاثیر آتش اعزام شدند،گفت: با توجه به وسعت آتش‌سوزی، مقرر شد تا بالگرد هلال‌احمر با  با هماهنگی وزارت دفاع و سازمن جنگل ‌ها و مراتع برای مهار آتش به منطقه حادثه اعزام شود و در این زمینه همه اقدامات لازم از سوی هلال احمر انجام شد.

تقدیر از تلاش هلال‌احمر در مهار آتش‌سوزی جنگل ‌های پاسارگاد

وی گفت: به علاوه در جلسه ستاد مدیریت بحران کشور، مهندس خداکرم جلالی، رئیس سازمان جنگلها و مراتع از خدمات خوب هلال‌احمر در مهار آتش‌سوزی جنگل‌‌های پاسارگاد تقدیر و تشکر کرد و مهدی برومندی، نماینده مردم مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان در مجلس ضمن تشکر از جمعیت هلال‌احمر اظهار کرد که از زمان مسئولیت خود در فرمانداری یکی از شهرستان‌‌های فارس و اکنون که نماینده مردم فارس در مجلس است، همواره هلال‌احمر را در صف نخست خدمت‌رسانی دیده و در صحن علنی مجلس نیز از تلاش‌‌های هلال‌احمر در مهار این آتش‌سوزی قدردانی خواهد کرد.

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۲ June 2016 | 3:07 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 12
  • ۲۳ خرداد ۹۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما