همزمان با دربی پرسپولیس-استقلال ‌‌٣ تماشاگر به بیمارستان منتقل و ‌٧٨ تن سرپایی مداوا شدند

معاون عملیات پلیس تهران بزرگ گفت: تماشاگران بازی تیم‌های فوتبال استقلال ـ پیروزی در جوی آرام استادیوم آزادی را ترک کردند.


سرهنگ خانچرلی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس «حوادث» ایسنا، از تخلیه کامل استادیوم آزادی از تماشاگران دارابی ۶۶ خبر داد و اظهار کرد: تماشاگران پس از اتمام بازی از درب‌های استادیوم خارج شدند و برخی از آن‌ها، به وسیله اتوبوس‌های مستقر در ورزشگاه بازگشتند.


او ادامه داد: خوشبختانه این مسابقه بدون هیچ دستگیری پایان یافت و گزارشی مبنی بر اخلال در حاشیه مسابقه به پلیس گزارش نشد.به گفته سرهنگ خانچرلی، وضعیت ترافیکی مسیرهای منتهی به ورزشگاه نیز عادی است و هیچ گونه مشکلی در رابطه با عبور و مرور وجود ندارد. همچنین پلیس در این بازی نسبت به دیدارهای گذشته این دو تیم پرطرفدار از تعداد کمتری نیروی پلیس استفاده کرد.


دکتر معتمدی ـ معاون فنی اورژانس تهران ـ از انتقال سه تماشاگر این مسابقه به بیمارستان فیاض بخش خبر داد و در این باره گفت: دو تن از تماشاگران پیش از شروع بازی، به دلیل درد معده و سقوط از جایگاه تماشاگران دچارمصدومیت از ناحیه پا شده بودند و یک تن دیگر نیز در زمان خروج از ورزشگاه به دلیل تجمع و افتادن از ناحیه مچ پا دچار شکستگی شد.


او افزود: امدادگران اورژانس در این بازی به ۷۸ تماشاگر که دارای علائمی همچون سردرد، سرگیجه،‌ دل‌پیچه و ضعف بودند، به صورت سرپایی خدمات پزشکی ارائه کردند.


معاون فنی اورژانس تهران گفت: هم‌اکنون آمبولانس‌های اورژانس به همراه امدادگران در خارج از استادیوم و طول مسیرها مستقر هستند.