همکاری آرونوفسکی و آنجلینا جولی
به گزارش هالیوود ریپورتر، این پروژه اقتباسی است از رمان تاریخی  “سرینا: یک داستان” نوشته ران راش است که در سال ۲۰۰۸ منتشر و با تحسین منتقدان مواجه شد.


در صورت برگزیده شدن آرونوفسکی به کارگردانی این پروژه آنجلینا جولی در نقش اول فیلم حاضر خواهد شد.کریس کایل که پیش از این فیلمنامه فیلم های کاترین بیگلو چون ” وزن آب” و” کی ۱۹- بیوه ساز” را نوشته ،نگارش فیلمنامه این پروژه را بر عهده داشته  و نیک وکسلر که تهیه کننده فیلم هایی چون “جاده” ، ” همسر مسافر زمان” و “جاده جایگزین” بوده ، تهیه کنندگی فیلم “سرینا” را بر عهده خواهد داشت.


داستان فیلم در مناطق کوهستانی کارولینای شمالی و در سال ۱۹۲۹ رخ می دهد که زوج جوانی یک امپراتوری چوب بری را درآنجا تشکیل می دهد.


آرونوفسکی که به تازگی فیلمبرداری “قوی سیاه” را به پایان رسانده  می گوید فیلمنامه “سرینا” حال و هوایی به شدت نزدیک به فیلم ” خون به پا می شود” ساخته پل تامس اندرسن را دارد.آنجلینا جولی هم که اخیرا از بازی در قسمت دوم فیلم ” تحت تعقیب” فارغ شده  و هم اکنون با جانی دپ در فیلم ” گردشگر ” همبازی شده ،برای نقش آفرینی در این فیلم اقتباسی ابراز تمایل کرده است.


مهر