هنرپیشه لبنانی در فیلم وسریال ایرانی

یک مجری لبنانی که اخیراً در یک فیلم ایرانی در نقش دختر عضو حزب الله بازی کرده، ‌می‌گوید، این فیلم درباره دکتر چمران، مسئول سابق حزب الله است!

به گزارش خبرنگار «آینده» به تازگی با مشارکت صدا و سیمای اصفهان یک فیلم سینمایی به نام بن بست در لبنان ساخته که توسط مرتضی آتش زمزم کارگردانی شده است.یکی از مجلات لبنانی به نام قمر، با بازیگر این فیلم مصاحبه کرده که بررسی این مصاحبه، میزان آشنایی بازیگر اصلی فیلم مذکور را با موضوع و شخصیت‌های فیلم نشان می‌دهد.

کاتیاکعدی که علاوه بر هنرپیشگی، به عنوان مجری برنامه‌های تلویزیونی هم فعالیت می‌کند،‌ در این فیلم همزمان نقش یک  عضو موساد و حزب الله را بازی می کند.

به گفته او،‌ فیلم «بن‌بست» سریالی شش قسمتی است که کارگردان آن را به شکل فیلم سینمایی هم درآورده است. این سریال در لبنان فیلمبرداری شده و قرار است در ایران به فارسی دوبله شود تا از طریق تلویزیون ایران نیز پخش شود. فیلم مذکور همچنین قرار است در جشنواره فیلم‌های عربی و اروپایی در ایران به نمایش درآید.

وی درباره ماجرای این فیلم به این مجله گفته است: «فیلم در مورد دکتر چمران مسئول سابق حزب‌الله است که از ابتدای جنگ داخلی در لبنان خانواده‌های آواره و ایتام را در پناه خود گرفته بود. میشل (مجدی مشموشی) نیز جوانی مسیحی است که در ایران زندگی می‌کند. پس از آن دکتر چمران برای ترجمه کتابی به عربی به لبنان می‌آید و موساد او را شناسایی می‌کند و داستان از اینجا شروع می‌شود. من در دو نقش متفاوت ظاهر شده‌ام. اول شخصیت دیانا دختری عضو حزب‌الله است و دوم دختری که با موساد همکاری می‌کند. شنیدم که بخش دوم فیلم در ایران فیلمبرداری می‌شود.»

گفتنی است، دکتر چمران عضو سازمان امل بود و در زمان او جنبش حزب الله لبنان راه‌اندازی نشده بود.