محصولات دانلودی

هواداران پرسپولیس خواستار جدایی کرانچار شدند

هواداران پرسپولیس که از نتیجه تساوی این تیم مقابل تیم صبای قم ناراضی به نظر می رسیدند با سردادن شعارهایی علیه سرمربی این تیم خواستار کناره گیری کرانچار شدند.


 دیدار تیم های صبای قم و پرسپولیس تهران عصر چهارشنبه در حالی در ورزشگاه یادگار حضرت امام شهر قم با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید که تماشاگران پرسپولیس از عملکرد کادر فنی و بازیکنان این تیم گلایه مند بودند.
**هواداران تیم صبای قم در طول این دیدار بارها علیه مسعود عنایت رییس کمیته داوران فدراسیون فوتبال شعار سرداده و خواستار کناره گیری وی از این سمت شدند.
** بیش از ۱۵ هزار هوادار که نزدیک به ۷۰ درصد آنها هواداران صبای قم بودند از نزدیک این دیدار را مشاهده کردند.
**متاسفانه در جایگاه خبرنگاران افراد غیرمسوول زیادی حضور داشتند تا کار تهیه گزارش و ارسال خبر از سوی خبرنگاران با مشکل مواجه شود.
۶۰ تصویربردار، گزارشگر، عکاس و خبرنگار پوشش این رویداد ورزشی را برعهده داشتند.
**اسکوربورد ورزشگاه یادگار حضرت امام (ره) همچون گذشته با مشکل فنی روبه رو بود و این موضوع نارضایتی هواداران را در پی داشت.

**هواداران پرسپولیس که از نتیجه تساوی این تیم مقابل تیم صبای قم ناراضی به نظر می رسیدند با سردادن شعارهایی علیه سرمربی این تیم خواستار کناره گیری کرانچار شدند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 690
  • ۰۵ دی ۸۸
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما