واکنش خواننده ی سرود جام‌جهانی، به یک مجموعه ی طنز تلویزیونی

اگر تا کنون اطلاع‌رسانی شفافی پیرامون سرود جام‌جهانی انجام نشده و همین به حرف و حدیث ها و انتقادات دامن زده ، مسوولیت آن به فدراسیون فوتبال باز می‌گردد.به گزارش ایسنا، امیر تاجیک خواننده سرود جام‌جهانی در اشاره به مسایل مطرح شده پیرامون خوانندگان جام‌جهانی در سریال طنز تلویزیونی « زندگی به شرط خنده» طی چند شب گذشته اظهار داشت: در چنین فضایی نیز مخاطبان و یا برنامه‌های تلویزیونی نیز این حق را دارند که به این سرود انتقاد کنند.


«روز گذشته نیز برخی مسوولان ورزشی به واکنش و اظهار نظر در اینباره پرداخته اند از جمله فدراسیون فوتبال که با اعلام استقبال از انتقادهای مطرح شده ، این مجموعه تلویزیونی را یار دوازدهم تیم ملی خوانده است ! ».


این خواننده افزود: در عین حال سرود جام‌جهانی به فیفا ارایه شده، بنابراین برای انتقادهای گوناگونی نیز که در این زمینه انجام شده و می‌شود دیگر دیر شده است.


تاجیک گفت: من برای جام‌جهانی دو قطعه خواندم که یکی از این قطعات با ترانه‌ای از علی معلم از رسانه‌ها پخش شده وعلاوه بر آن کار دیگری نیز در دست دارم که آن نیز در فضای موسیقی پاپ است.


وی همچنین یادآور شد: معاونت فرهنگی فدراسیون فوتبال در یک برنامه تلویزیونی انتخاب من به عنوان خواننده سرود جام‌جهانی را با نظرخواهی از اهالی موسیقی عنوان کرده است.