محصولات دانلودی

واکنش دولت انگلیس به پخش تصاویر ملوانان بازداشت شده

واکنش دولت انگلیس به پخش تصاویر ملوانان بازداشت شده


خبرگزاری فارس:در حالی که تصاویر پخش شده از ملوانان انگلیسی حاکی از سلامتی آنها بود،انگلیس پخش تصاویر ملوانان و تفنگداران بازداشت شده این کشور در تلویزیونی ‘العالم’ ایران را محکوم کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس وزارت خارجه انگلیس پخش این تصاویر را غیر قابل قبول خواند و خواهان دسترسی سریع نمایندگان سفارت این کشور در تهران به ملوانان و تفنگداران دریایی انگلیس شد.
شبکه تلویزیونی ‘العالم’ ایران برای اولین بار از زمان بازداشت ۱۵ ملوان و تفنگدار نظامی انگلیس در جمعه گذشته، تصاویری از آنها را پخش کرده است، در پی آن بخش خبر ساعت ۹ امشب چهارشنبه شبکه اول سیمای جمهوری اسلامی ایران نیز این تصاویر را به همراه گفتگوی ملوان زن انگلیسی پخش کرد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما