محصولات دانلودی

والیبال ایران باز هم باخت\ سرمربی تیم ملی ایتالیا: ایران با روشی مدرن بازی کرد

تیم ملی والیبال ایران در سومین دیدار خود در رقابت‌های جهانی ژاپن به رغم ارایه‌ی یک بازی زیبا با نتیجه‌ی سه بر یک، برابر تیم قدرتمند ایتالیا شکست خورد.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، میلوراد کیاچ، سرمربی ایران پس از این بازی در نشست مطبوعاتی به خبرنگاران گفت: ما در گیم اول عصبی بودیم اما، به بازیکنانم گفتم که به نتیجه فکر نکنند و بازی عادی خود را انجام دهند. مایه‌ی تاسف است که بازیکنانم تجربه‌ی بین‌المللی زیادی نداشتند.


پیمان اکبری، کاپیتان تیم ایران هم پس از دیدار برابر ایتالیا گفت: باعث افتخار است که مقابل یکی از بهترین‌ تیم‌های جهان بازی کردیم. ما هیچ چیز برای از دست دادن نداشتیم به همین دلیل بدون استرس بازی کردیم. این بازی تجربه‌ای بزرگ و سودی زیاد برای ما به همراه داشت.

جیان پائولو مونتالی، سرمربی ایتالیا هم گفت: ایران با روشی مدرن بازی کرد و چیزی که مایلم در مورد این تیم بگویم، این است که آنها با جسارتی فراوان بازی کردند. من به بازیکنانم گفته بودم که امروز دیداری آسان برابر ایران نخواهیم داشت. ما گیم دوم را به دلیل اشتباهات خود به حریف واگذار کردیم در حالی که ایران در این گیم هیچ اشتباهی را مرتکب نشد.


کاپیتان تیم ملی ایتالیا هم گفت: تا میانه‌های گیم دوم ما بازی خوبی را انجام دادیم اما، به یک باره افت کردیم. سپس با احیای تیم توانایی برد را به دست آوردیم. در برخی اوقات تمرکز خود را از دست دادیم اما، نکته‌ی مهم کسب نتیجه است. بسیار مهم است که تمرکز خود را حفظ کنیم. در طول این بازی ایران بسیار خوب بازی کرد و هیچ گاه پا پس نکشید.


والریو ورمیلیو بازیکن شماره پنج ایتالیا هم گفت: به دلیل اشتباهات‌مان بازی بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم. چنین بازی‌هایی می‌تواند بسیار خطرناک باشد. مایلم که به تیم ایران به دلیل بازی بسیار خوبش تبریک بگویم هر چند که آنها تجربه‌ی بازی در چنین سطحی را نداشتند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 21
  • ۲۸ آبان ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما