محصولات دانلودی

واکنش تهیه‌کننده «ایستاده در غبار» به پخش تیزر فیلم در ماهواره

واکنش تهیه‌کننده «ایستاده در غبار» به پخش تیزر فیلم در ماهواره

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از خبرگزاری مهر، پس از آنکه در روزهای گذشته حرف و حدیث‌‌های بسیاری درباره پخش تیزر فیلم‌‌های سینمایی از شبکه ماهواره‌ای «جم» منتشر و باعث بروز حواشی‌ای برای بعضی فیلم‌‌ها شده بود، این شبکه آخرین تیزر منتشر شده فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» در رسانه‌‌ها را بدون اجازه سازندگان روی آنتن برده است که این اقدام، با تعجب عوامل تولید فیلم روبرو شد.

در متن توضیحات تهیه‌کننده «ایستاده در غبار» درباره پخش بدون اجازه آخرین تیزر منتشر شده فیلم در رسانه ‌ها از شبکه ماهواره‌ای «جم» آمده است:

«ضمن اعتراض به رفتار مزورانه و شیطنت مدیران شبکه مذکور برای حل مشکلات ایجاد شده برای بعضی فیلم‌‌ها، اعلام می‌‌کنیم که عوامل تولید و نمایش فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» هیچ درخواستی را برای نمایش هرگونه تیزر یا تبلیغی در آن شبکه نداشته‌اند.

مقابله با استکبار و جریانات ضد فرهنگ اسلامی مهمترین منش زندگی سردار رشید اسلام حاج احمد متوسلیان بوده و همین منش خالصانه نیز موجب اسارت سی و چند ساله وی در دستان دشمنان است. بر همین بنیاد، طبیعی است که هیچ یک از عوامل «ایستاده در غبار» به پخش تیزرهای فیلم در شبکه‌ای که رفتار رسانه‌ای آن بر خلاف منش آن بزرگوار است، راضی نبوده، نیست و نخواهد بود.»

 

 

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۹ June 2016 | 10:06 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما