واکنش جالب مدیرعامل پرسپولیس به بازیکنانش وقتی می‌ خواستند ۴ نشان دهند

ورزش > لیگ برتر – خبرورزشی نوشت؛ سرپرست باشگاه پرسپولیس به فاصله یک روز پس از دربی ۸۲ که با برتری ۴ بر ۲ سرخپوشان مقابل استقلال همراه بود به محل تمرین تیم رفت تا از پرسپولیسی‌‌ها تقدیر کند.

سرخپوشان نیز یک جشن تولد مختصر برای علی‌اکبر طاهری ترتیب دادند اما در عین تعجب، هنگامی که پرسپولیسی‌‌ها قصد خوشحالی و کری‌خوانی برای استقلالی‌‌ها مقابل دوربین‌های عکاسی را داشتند، طاهری از آن‌ها خواست عدد ۴ را نشان ندهند چراکه ممکن است باعث ناراحتی استقلالی‌‌ها شود!
این مدل دلسوزی البته باعث عصبانیت پرسپولیسی‌‌ها شد زیرا بازیکنان می‌گفتند: «چطور ممکن است ما آن همه کری‌خوانی استقلالی‌‌ها را تحمل کنیم اما حالا که ۴ گل به آن‌ها زدیم، نباید عدد ۴ را در جواب کری‌خوانی آبی‌‌ها نشان دهیم؟!»

دیروز یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس، دلیل این دلسوزی را به ما گفت. همان‌طور که می‌دانید، اسپانسر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مشترک است و گویا این توصیه اسپانسر بوده که پرسپولیسی‌‌ها ۴ را نشان ندهند زیرا ممکن است در ارسال پیامک استقلالی‌‌ها به سامانه پیامکی اسپانسر، مشکلاتی پیش بیاید.

عدد ۴، همان عددی بود که اسپانسر دو باشگاه می‌خواست استقلالی‌‌ها آن را به سامانه پیامکی‌شان ارسال کنند و اگر پرسپولیسی‌‌ها به کری‌خوانی‌شان ادامه دهند، احتمال دارد پیشواز استقلالی‌‌ها از این عدد و ارسال آن به سامانه پیامکی اسپانسر متوقف شود.