واکنش دبیری به صحبت‌‌های گاسپار/ با کی‌روش و دستیارانش جنگ نداریم

شهرام دبیری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، درباره صحبت‌‌های «دن گاسپار» مربی تیم ملی ایران مبنی بر اینکه بی صبرانه منتظر دیدار با اعضای هیات رییسه مخصوصا دبیری در روز شنبه است، اظهار کرد: صحبت‌‌های من درباره کارلوس کی‌روش و تیم ملی تند نبود. حرف من این بود که تمرکز کی‌روش باید روی مسائل فنی باشد و وظیفه ما هم این است که کیفیت امکانات موردنیاز کادر فنی را بالاتر ببریم. افراد نباید در رسانه‌‌ها علیه هم مصاحبه کنند.

وی افزود: از کی‌روش به عنوان یک مربی بزرگ و با تجربه این انتظار می‌‌رود که حتی زمانی که بسیار ناراحت است، مصاحبه‌‌های تند انجام ندهد. ما فقط همین را از سرمربی تیم ملی خواستیم. ضمن اینکه حرفهای او برای داشتن امکانات بهتر برای تیم ملی منطقی است و ما باید تلاش کنیم این خواسته‌‌ها را برآورده کنیم.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درباره اینکه گاسپار گفته بود دبیری باید پاسخگوی خانواده من باشد، بیان کرد: شاید منظور گاسپار این است که تندروی‌هایی در مصاحبه‌‌ها شده است. شاید هم منظورش مشکلات مالی کادر فنی است که خب باید آنرا در هیات رئیسه مطرح کند که تا چه اندازه قراردادها عملی شده است. هر کس باید طبق قراردادی که دارد به تعهدش عمل کند.

دبیری با بیان اینکه با کی‌روش و دستیارانش جنگ نداریم، تصریح کرد: من همیشه از کی‌روش پشتیبانی کرده‌ام و معتقدم او بهترین مربی‌ای بوده که در این سطح داشته‌ایم ولی ایشان هم باید یکسری موارد را رعایت کند. کی‌روش مربی شجاعی است که با میدان دادن به جوانان، به تیم ملی جان تازه‌ای داده است و باید گلایه‌هاش را در محیط آرام مطرح کند.

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۸ April 2016 | 9:39 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.