محصولات دانلودی

واکنش صالحی به دامن زدن به ماجرای باند اصفهانی ‌ها در فوتبال

 
در آستانه انتخابات فدراسیون فوتبال دوباره بحثی به راه افتاده که با روی کار آمدن مهدی تاج و در کنارش اسلامیان، فوتبال دوباره به دست باند اصفهانی ‌ها می‌ افتد.

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از خبرآنلاین؛ منوچهر صالحی مدیر عامل سابق سایپا و مدیر عامل فعلی گروه صنعتی ملی در این باره به خبرورزشی می‌ گوید: «نمی دانم چرا در آستانه انتخابات به یکسری شایعات و بحث ‌ها دوباره دامن زده می‌ شود. من شنیدم بحث هایی درباره مدیریت اصفهانی مطرح شده. من نمی دانم این اخبار ریشه اش کجاست. در این مقطع کشور ما نیاز به همدلی دارد نه این حرف هایی قومیتی. چنین رفتاری به نظر من درست نیست.»

او ادامه می‌ دهد: «مگر اصفهانی ‌ها چه ظلمی به فوتبال کرده اند؟ هر وقت بحث از رای آوردن اصفهانی ‌ها می‌ شود، می‌ گویند قرار است فوتبال دست اصفهانی ‌ها بیفتد. آن‌ها گناه کرده اند که در پیشرفت فوتبال در این سال ‌ها نقش داشتند؟ چطور وقتی بحث جنگ و دفاع از وطن می‌ شود، اصفهانی ‌ها در صف اول هستند؟ اصفهان شهدای زیادی داده است و من نمی خواهم تقسیم بندی کنم ولی می‌ گویم این بحث ‌ها به طور کلی درست نیست.»
صالحی با اشاره به فشاری که روی اسلامیان نایب رئیس اول فعلی فدراسیون مطرح است، می‌ گوید: «آقای اسلامیان همرزم خرازی بوده. فرمانده لشکر ۱۰۰ اصفهان. قائم مقام نیروی انتظامی کشور هم بوده. حتی استاندار چند رئیس جمهور هم بوده. ایشان واقعا چه بدی کرده است که باید تحت فشار قرار گیرند؟ اگر بنده از اسلامیان و تاج پشتیبانی می‌ کنم، از آن‌ها تا به حال یه نخود هم به من نرسیده است ولی این رفتاری که می‌ شود، رفتار درستی نیست. خدا را شکر یک چشم در کشور ما هست و آن چشم رهبر است که همه چیز را زیر نظر دارند.»

صالحی در پایان می‌ گوید: «وقتی چشم طوری است که طلوع خورشید را می‌ خوب می‌ بیند، دیگر چرا تنگ نظری؟ این همه تنگ نظری بد است.»

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۴ May 2016 | 12:01 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما