واکنش مسی بانوان به حضور در جمع ۱۰ بازیکن برتر دنیا

به گزارش خبرینه و به نقل از جام جم ورزشی ، فرشته کریمی ستاره تیم ملی فوتسال بانوان که در بازی های آسیایی فوق العاده عمل کرد، برای دومین بار در دو سال گذشته در جمع ۱۰ بازیکن برتر دنیا قرار گرفت. فرشته کریمی درباره این اتفاق می گوید: «وقتی سال ۲۰۱۳ انتخاب شدم، گفتم دوست دارم که مثل برزیل و اسپانیا ایران هم چند نماینده داشته باشد. امروز بسیار خوشحالم که علاوه بر من فرزانه توسلی هم در لیست ۱۰ دروازه بان برتر دنیاست.» او در پاسخ به این سوال که فکر می کنید چقدر شانس دارید تا بهترین بازیکن جهان شوید، توضیح می دهد: «همیشه برزیلی ها در بین برترین ها هستند چون در ۵،۶ دوره گذشته هم قهرمان جهان شده اند. البته یک بار یک بازیکن اوکراین بهترین بازیکن دنیا شد. من هم نا امید نیستم. اگر این دوره هم نشدم تمام تلاشم را می کنم تا در دوره های بعدی به چنین افتخاری برسم.»
فرشته کریمی در پایان درباره چگونگی انتخاب بهترین ها می گوید: «من زیاد اطلاعاتی در این باره نداریم. بهتر است از وحید شمسایی و آقای حسین شمس در این باره بپرسید. ولی دو سال قبل که من انتخاب شدم آقا حسین شمس گفتند سایت فوتسال پلنت مثل ایران، با پارتی بازی نیست و بازیکنان بر اساس توانایی و لیاقت انتخاب می شوند. آنها حقیقت را می گویند.»

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۳ February 2016 | 7:14 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.