محصولات دانلودی

واکنش نمایندگان مجلس به ضرب وشتم دانشجوى ایرانى در آمریکا

 211 نماینده مجلس شوراى اسلامى ایران در نامه اى اقدام وحشیانه پلیس امریکا را در ضرب و شتم دانشجوى ایرانى به شدت محکوم کردند .

، در این نامه که درپایان جلسه علنى امروز یکشنبه مجلس شوراى اسلامى قرائت شد ، نمایندگان امضاکننده ، این عمل را وحشیانه ، زشت و غیرانسانى دانستند و ضمن محکوم کردن آن ازنهادهاى مختلف بین المللى ، محکومیت و پیگیرى قضایى آن را خواستار شدند .


نمایندگان مجلس ایران همچنین بااشاره به ادعاهاى دروغین امریکاییها مبنى بر دفاع ازحقوق بشر ، شعار دفاع از حقوق بشر را ابزارى براى پایمال کردن بنیادى ترین حقوق انسانها و ملتها دانستند و افزودند متاسفانه جویندگان علم واندیشه را درمحیطى علمى ودانشگاهى مورد ضرب و شتم قرار مى دهند و اگر تصویربردارى پنهانى از این عمل در کار نبود این وحشیگرى نیز زیر نقاب پنهانکاریهاى دولت امریکا گم مى شد .


دویست و یازده نماینده مجلس شوراى اسلامى ایران ، تصریح کردند : امروز منفورترین دولت ، دولت امریکا است و این نفرت باجنایات روزمره رژیم صهیونیستى روبه افزایش است .


پلیس دانشگاه ((یو سى ال اى )) U C L A درشهر لس انجلس در ایالت کالیفرنیا امریکا ، سه شنبه شب هفته گذشته مصطفى طباطبایى نژاد دانشجوى ۲۳ساله ایرانى را در حالى که در سالن کتابخانه این دانشگاه مشغول مطالعه بود ، به بهانه همراه نداشتن کارت عضویت , با شوک دهنده الکترونیکى مورد ضرب و شتم قرار داد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 8
  • ۲۸ آبان ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما