وحید هاشمیان: حق ایران باخت بود

وحید هاشمیان پس از باخت دو بر صفر تیم ملی برابرپرتغال گفت: در این دیدار حقمان باخت بود.به‌گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به آلمان، مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: دو دیدار مقابل مکزیک و پرتغال انجام دادیم، در دیدار اول به ناحق به مکزیک باختیم؛ اما، امروز حقمان شکست بود.


وی افزود: نهایت تلاش خود را انجام دادیم وکم لطفی است که این باخت را به گردن کسی بیندازیم؛ ما در حد تیم‌های استاندارد جهان در باشگاه‌های خودکار بدنسازی نمی‌کنیم، باخت سه بر یک مقابل مکزیک نمونه‌ی بارز آن است که فرق ما با تیم‌های بزرگ است.


وحید هاشمیان با تاکید بر اینکه فاصله زیادی با تیم‌های دیگر داریم، خاطر نشان کرد: ما بازیکنان با استعداد بسیاری داریم؛ اما، مطمئن باشید هیچ بازیکنی نمی‌خواهد کم گذاشته و بازی را واگذار کند.


وی در مورد ضربه سری که به سمت دروازه پرتغال زد گفت: این ضربه را به کناری ترین قسمت دروازه زدم؛ ولی ریکاردو دروازه‌بان حریف آن را گرفت.


وحید هاشمیان درمورد اینکه تیم ملی ایران مشکل تجربه‌ داشت افزود: ما قدرت بدنی کمی داشتیم و این مشکل اصلی ما بود، اگر مشکل تجربه داشتیم نیمه‌ی اول هم سه گل می‌خوردیم ضمن اینکه نباید مصدومیت‌های تیم ملی را فراموش کرد.


مهاجم تیم ملی در مورد غیبت علی دایی گفت: اول باید بگویم که دایی زحمات زیادی برای فوتبال ایران کشیده؛ نباید با یک شکست به مربی و بازیکن حمله کنیم. مهم نظر سرمربی است.


وی در این‌باره که چه نکته‌ای از دیدار پرتغال در ذهنش باقی خواهد ماند، تصریح کرد: تنها چیزی که در یادم می‌ماند ورزشگاه فرانکفورت و امکانات خوب آن است.


هاشمیان با اشاره به بازی سوم ایران مقابل آنگولا افزود: برای این بازی انگیزه‌ای نداریم، ولی می‌رویم که از حیثیت فوتبال ایران با تمام وجود دفاع کنیم.