وسوسه شیطانی عامل مرگ زن جوان شد

مرد جوانی که به واسطه وسوسه شیطانی زنی را به طبقه منفی ۳ یک برج برده بود او را کشت و جسدش را در آن محل رها کرد.

به گزارش فارس، ساعت ۱۱ روز ۱۳ مهر امسال از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی گزارش کشف جسد یک زن در یکی از برج‌های شهرک نفت به کلانتری ۱۴۰باغ‌فیض اعلام شد.

با حضور مأموران کلانتری ۱۴۰باغ‌فیض، خبر کشف جسد زن جوانی با آثار مشهود ضرب و جرح در ناحیه سر تأیید و موضوع به پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد.

با اعلام خبر به دادسرای امور جنایی و اداره دهم مبارزه با قتل پلیس آگاهی، بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی تهران روشن و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در محل حاضر شدند.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در تحقیقات میدانی از ساکنان برج اطمینان پیدا کردند که مقتول از ساکنان برج نمی‌باشد.

در ادامه تحقیقات و با توجه به مجهز بودن برج به دوربین‌های مداربسته، بررسی تصاویر دوربین‌ها در دستور کار کارآگاهان اداره دهم قرار گرفت و در فاصله زمانی کوتاهی مشخص شد که مقتوله در ساعت ۱۱ به همراه مردی حدوداً ۳۰ ساله وارد برج شده است.

با تصویر بدست آمده از مرد جوان و تحقیقات دوباره از ساکنان برج مشخص شد که این مرد جوان مردی به نام رضا است که مدتی را به عنوان سرایدار در این برج مشغول به کار بوده است.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در ادامه تحقیقات خود اطلاع پیدا کردند که در حال حاضر رضا در یک سوپرمارکت مشغول به کار بوده و شب ها نیز به عنوان نگبهان در فروشگاهی در منطقه مجیدیه حضور دارد.

کارآگاهان اداره دهم در ادامه اقدامات پلیسی خود با شناسایی هر ۲ محل مورد نظر در منطقه فرحزاد و مجیدیه، این محل‌ها را مورد مراقبت قرار دادند تا نهایتاً در ساعت ۱۰ همان شب به محض مراجعه رضا ۲۵ ساله به فروشگاهی در منطقه مجیدیه وی را دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل کردند.

در شرایطی که رضا تصمیم داشت تا منکر هرگونه شناخت و ارتباط خود با مقتول شود اما با توجه به دلایل قطعی و فیلم بدست آمده از دوربین‌های مداربسته بانکی که رضا و مقتول را به همراه یکدیگر نشان می‌داد به ناچار لب به اعتراف گشود و به قتل مقتول اعتراف کرد.

وی در اعترافاتش مدعی شد: در تاریخ ۷ مهر این خانم جهت پیدا کردن آدرس یک شرکت کاریابی به سوپرمارکت محل کار من در فرحزاد مراجعه کرد و من نیز آدرس شرکت را که روبروی مغازه‌ام بود به او نشان دادم.

وی ادامه داد: دقایقی بعد وی از آن شرکت خارج شد و به در مغازه مراجعه کرد. این خانم در خصوص پیدا کردن کار سؤالاتی از من کرد. در مورد کار در یک برج مسکونی در شهرک نفت به او گفتم که یکی از بستگانم در داخل برجی مسکونی مشغول به کار است و مثل اینکه به عنوان یک خدمتکار زن می‌گردد.

متهم مدعی شد با این بهانه بلافاصله از مغازه خارج شده و به سمت شهرک نفت حرکت کردیم. در داخل برج موضوع را با آشنایمان مطرح کردم و او گفت: فعلاً جایی برای کار کردن این خانم وجود ندارد.

رضا در ادامه اعترافات خود در خصوص نحوه به قتل رساندن مقتوله به کارآگاهان گفت: پس از آنکه به همراه این خانم سوار آسانسور شدیم تا از برج خارج شویم؛ من به وسوسه دوستی با این خانم جوان آسانسور را به طبقه منفی ۳ بردم.

وی افزود: زمانی که این خانم متوجه موضوع شد، بسیار نارحت شد و من که از این ناراحتی و مخالفتش عصبانی شده بودم با او درگیر شده و سر او را محکم به دیوار زدم که بیهوش شد و بر زمین افتاد.

 خیلی ترسیده بودم؛ برای همین ضربات محکمی را با پا به سر او زدم. پس از اطمینان از مرگش به سرعت از محل متواری شدم.
۱۸ مهر ۱۳۸۹
سرهنگ کارآگاه سعید لیراوی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعترافات صریح متهم به قتل و دستور بازپرس شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی متهم با قرار بازداشت موقت جهت تکمیل تحقیقات در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.