وقتی دختر شهرستانی با عکسهای غیراخلاقی تهدید می شود


images/20071129/woman.jpg :مرد جوانی که پس از ارتباط پنهانی با یک دختر شهرستانی ، وی را به منزل اجاره ای اش در یکی از محله های تهران کشانده و از وی عکسهای غیراخلاقی تهیه کرده بود ، از سوی ماموران اداره اطلاعات فرودگاه مهرآباد تهران دستگیر شد.
ساعت ۱۲ ظهر روز ۶ آذر امسال ، ماموران اداره اطلاعات فرودگاه مهرآباد تهران هنگام گشتزنی در محوطه ترمینال شماره ۴ به دختر جوانی که با پوشش نامناسب همراه مردی در آن حوالی پرسه می زد، مشکوک شدند و آن دو را بازداشت و برای تحقیقات به مرکز پلیس منتقل کردند. متهمان در بازجویی های پلیسی ادعا کردند که یکدیگر را نمی شناسند و در محوطه فرودگاه با هم آشنا شده اند.


عکسهای دختر جوان بهانه ای برای اجرای نقشه شوم


به دنبال اظهارات متناقض متهمان ، تحقیقات پلیسی از آنها ادامه پیدا کرد تا این که دختر جوان با افشای راز ارتباط پنهانی خود با مرد غریبه ، عنوان کرد: مرد جوان با انتقال او به منزل اجاره ای اش از وی عکسهایی تهیه کرده است.
بنا بر اظهارات دختر جوان ، پرونده ای تشکیل و به دادسرای عمومی و انقلاب فرودگاه مهرآباد تهران ارسال شد و قاضی صابری زفرقندی ، سرپرست دادسرا پرونده را برای ادامه تحقیقات در اختیار دادیار شهبازی ، رئیس شعبه دوم دادسرای عمومی و انقلاب فرودگاه مهرآباد تهران قرار داد.
به این ترتیب ، ماموران با کسب مجوز قضایی به منزل اجاره ای متهم اعزام شدند و در بررسی از آنجا، تلفن همراه وی را به دست آوردند که تعداد زیادی عکس و فیلمهای خارجی و ایرانی غیرمجاز و عکسهای مختلف مربوط به دختر جوان در گوشی تلفن کشف و ضبط شد.بنا بر این ، متهمان روز گذشته برای ادامه تحقیقات به شعبه دوم دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب فرودگاه مهرآباد تهران انتقال یافتند.


ارتباطی که به سرانجامی سیاه می رسید


دختر بازداشت شده در اظهاراتش به دادیار شهبازی گفت: یک سال و نیم قبل وقتی برای دیدن خواهرم به منزل وی در تهرانسر آمده بودم ، با این مرد که در آن حوالی با خانواده اش زندگی می کرد، آشنا شدم و ارتباطمان شکل گرفت و پس از این که به محل زندگی ام در غرب کشور بازگشتم ، ارتباط تلفنی مان همچنان ادامه پیدا کرد تا این که روز گذشته با پرواز هوایی به بهانه گرفتن مدرک فارغ التحصیلی دانشگاهم به تهران آمدم و به دروغ به خانواده ام گفتم شب را منزل خواهرم می مانم.
متهم ادامه داد: وقتی به محوطه فرودگاه رسیدم ، با پسر مورد علاقه ام تماس گرفتم و او به سراغم آمد و با هم به گردش رفتیم و شب را در منزل اجاره ای ماندم. وی آن شب با گوشی تلفن همراهش از من عکسهای مختلف گرفت.
چند ساعت قبل ، وقتی می خواستم از فرودگاه به خانه ام برگردم ، پسر مورد علاقه ام تهدیدم کرد که اگر به ارتباطم با وی ادامه ندهم ، عکسهایم را تکثیر و پخش می کند که با عصبانیت مخالفت کردم ، بعد به خاطر اشتباهی که مرتکب شده بودم ، بناچار قبول کردم که به ارتباط با او ادامه دهم که از سوی پلیس دستگیر شدم.
مرد متهم ، پس از شنیدن اظهارات دختر جوان ، گفته های وی را پذیرفت و گفت: من به دختر جوان علاقه مند بودم و نمی خواستم به وی آسیبی برسانم ، اما در یک لحظه وسوسه شدم و از او عکس تهیه کردم تا او را وادار کنم ارتباطش را با من ادامه دهد.باور کنید قصد نداشتم عکسهای او را تکثیر و پخش کنم ، فقط می خواستم او را بترسانم.
به دنبال این گزارش ، متهمان با قرار قانونی بازداشت شدند و تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.