وقتی در تلویزیون پسر خاله و دختر خاله محرم میشوند!

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی افکار ، جمعه شب گذشته شبکه ۵ طبق روال خود قسمت دیگری از سریال “شاید برای شما هم اتفاق بیافتد” را پخش کرد.
این سریال به دلیل پرداختن به مسایل انسانی و نشان دادن عواقب رفتارهای ناهنجار مورد توجه بسیاری از خانواده ها واقع شده است اما جمعه شب این سریال به موضوعی پرداخت که برایم بسیار
تعجب آور بود.

ماجرای قسمت اخیر این سریال سرگذشت زن و مردی بود که تازه با هم ازدواج کرده بودند.مرد پس از گذشت اندکی متوجه رفتارهای مشکوک همسر خود می شود.
همسر این مرد قبل از ازدواج گویا با پسر خاله خود نامزد بوده است و لذا مرد متوجه ارتباط مجدد همسر خود با پسر خاله اش می شود.
چند بار او را تعقیب می کند .همسر او نیز با موبایل مرتبا با فردی صحبت می کند و رفتارهای مشکوکی دارد .
حتی زن برای پسر خاله اش که تلفنی و از نزدیک در ارتباط است غذا نیز درست کرده و به دور از نگاه شوهرش به دیدار او می رود.
آنها برای درمان با هم دکتر رفته و بگو بخندها و جملات عاطفی آنها از چشم مرد خانه که تعقیبشان می کند پنهان نیست.
در هنگام دیدن سریال تصور می کردم که احتمالا در پایان سریال مرد متوجه می شود شخصی که همسرش با اوصحبت های عاطفی هم داشته مادر یا برادر زن باشد که مرد خانه از وجود چنین فردی بی خبر بوده است اما در کمال تعجب در پایان فیلم زن اعتراف می کند که پسر خاله او که حکم برادرش را دارد در حال مرگ است و به همین دلیل زن مرتب با او حتی در منزل او قرار گذاشته و غذایی را که در خانه همسر قانونی خود تهیه می کرده برای او می برده است.
جالب آن که مرد هم نسبت به این مساله اعتراضی نمی کند و این شک خود را یک اشتباه می داند.
از مسئولین تلویزیون سوال می کنم آیا پسر خاله و دختر خاله به هم محرم هستند؟آیا یک زن می تواند بدون اجازه همسرش با مرد نامحرم حتی در حال مرگ یا به هر دلیل دیگری ارتباط پنهانی عاطفی داشته باشد؟
آیا یک زن شوهر دار می تواند از خانه همسرش بدون اطلاع او غذا یا هر چیز دیگری را خارج کرده و با یک نامحرم حتی پسر خاله خود به اشتراک بگذارد؟(این در حالی است که طبق قوانین شرع اگر زن از خودش اموالی نداشته باشد حتی حق استفاده از اموال شوهر برای پدر و مادرش را هم ندارد .)
نکته عجیب تر آنکه در سریال پخش شده زن به همسرش معترض هم می شود که چرا به او بابت این ارتباط ایراد گرفته است.
دیدن سریال”شاید برای شما هم اتفاق بیافتد” در جمعه شب گذشته مرا در مقابل خانواده ام شرمسار کرد و هنوز هم باور نمی کنم تلویزیون اجازه پخش چنین فیلمی را صادر کرده باشد.
ایا کسی این موارد را کنترل نمی کند؟در تلویزیون چه خبر است؟

دوشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۰

یک نظر برای "وقتی در تلویزیون پسر خاله و دختر خاله محرم میشوند!" ارسال شده
  1. shahab گفت:

    nazaretoon kheyli jaleb bood

نظرات بسته شده است.