محصولات دانلودی

وقتی طارمی قسم می‌ خورد که هرگز نگفته بزرگتر پرسپولیس است!

وقتی طارمی قسم می‌ خورد که هرگز نگفته بزرگتر پرسپولیس است!

ورزش > لیگ برتر – مهدی طارمی می‌ گوید هرگز نگفته که بزرگتر پرسپولیس است.

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین؛همین چند روز پیش بود که خـبـر اعتصاب پرسپولیسی ‌ها در همه رسانه ‌ها منتشر شد.بیش‌تر رسانه ‌ها هم که در محل تمرین پرسپولیس مُخبر داشتند برگرفته از مهدی طارمی نوشتند که:«من بزرگتر پرسپولیس هستم،کسی مشکلی دارد؟»

حرفی که واکنش ‌های زیادی را به همراه داشت و علاوه بر هواداران در فضای مجازی،واکنش بیش‌تر پیشکسوتان پرسپولیس را هم به همراه داشت.

این اتفاق در حالی افتاده است که طارمی چند ساعت پس از بیان این حرف در گفت و گو با سایت رسمی خودش از همه عذر خواهی کرد و گفت براز پشیمانی کرد.

مهاجم گلزن پرسپولیس امروز هم پس از پایان تمرین به سمت خبرنگاران رفت و خطاب به آن‌ها گفت:«قسم می‌ خورم که هرگز نگفته ام بزرگتر تیم هستم.»

 

۲۵۱ ۴۳

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما