وقتی فردوسی پور از یک روزنامه انتقام گرفت

عادل فردوسی پور پس از چند ماه به نوشته یکی از سایت ها که در روزنامه وطن امروز چاپ شده بود واکنش نشان داد.

به گزارش خبرآنلاین؛ عادل فردوسی پور مجری ۹۰ که عادت دارد خیلی هوشمندانه کارهایش را پیش ببرد ، چند ماه پس از اختلاف با روزنامه وطن امروز ، از مسئولان این روزنامه روی آنتن برنامه اش به شیوه خاص خود انتقام گرفت. او این بار چند هفته پس از انتشار یک گزارش ، در یکی از سایت ها که در این روزنامه هم منتشر شده بود و این بار به این بهانه که یکی از علاقمندان به ۹۰ در نامه ای از عادل درباره درآمد میلیاردی اش پرسیده بود تا او فرصتی پیدا کند و جوابی بر اساس اعداد بدهد. او که برنامه اش گفته شده بود درآمد میلیاردی دارد گفت:« ما هر چه برنامه بسازیم تنها برای ۱۲۰ دقیقه اش پول می گیریم و البته ۶۲ هزار تومان برای هر دقیقه می گیریم که این مطلب نوشته ۶۰ هزار تومان و کم نوشتند اما مجموع برنامه سال ۸۹ ما بر اساس این ۶۲ هزار تومان می شود ۲۵۸ میلیون تومان.»

او پس از این جدولی از هزینه ها شامل حقوق ۱۵ میلیونی کارمندان ، هزینه ساخت برنامه ، هزینه ساخت دکور ، هزینه سفر به شهرستان ها و… سخن گفت. از اینکه خودش هم حقوقی حدود یک و نیم میلیون تومان در ماه درآمد دارد سخن گفت. البته او در نهایت گفت:«فرق بین دو رقم چیزی نزدیک به ۳ میلیون است که اگر دوستان اجازه بدهند ما یک کاری می کنیم دیگر! ما اگر این برنامه را می سازیم. من و همه بچه های تیمم را می گویم ، تنها به عشق شما مردم عزیز است و جا دارد از مدیران سیما هم تشکر کنیم که در این سال ها حمایت کردند تا ۹۰ برنامه ای باشد برای گفتن حقیقت.»

او دقایقی بعد هم درحالی که می خندید ، گفت:« بچه ها می گفتند می شود برای مان گلریزان بگذارند. به قرآن من رویم نمی شود بگویم فیلمبردار مان چقدر می گیرد!»

۰۸ شهریور ۱۳۹۰

یک نظر برای "وقتی فردوسی پور از یک روزنامه انتقام گرفت" ارسال شده
  1. من گفت:

    آخی طفلکی عادل بیچاره رو چرا اینقدر اذیت میکنین ؟ از شب سه شنبه خودش میگذره میاد واسه دل ماها بعد همه حالشو میگیرن