محصولات دانلودی

ویروس ناشناخته در فلوریدا هفتصد مسافر یک کشتی را آلوده کرد

بیش از هفتصد نفر از سرنشینان یک کشتى مسافربرى در پى الوده شدن به یک ویروس ناشناخته و مهلک به بیمارستانى در فلوریداى امریکا منتقل شدند .

به گزارش سرویس مونیتورینگ آریابه نقل ازشبکه تلویزیونى فاکس نیوز/ منابع بیمارستانى اعلام کردند بیش از هفتصد مسافر کشتى تفریحى کارنیوال لیبرتى که از شانزده روز پیش سفر خود را از رم اغاز کرده بودند درپى بیمارى شدید حاصل از یک ویروس ناشناخته و بروز علائم بیمارى شبیه وبا که با تهوع و درد شدید در ناحیه معده و شکم انان همراه بود پس از توقف این کشتى در فلوریداى امریکا به بیمارستان منتقل شدند.


نیروهاى امدادى گفتند حال عمومى برخى از مسافران در زمان توقف این کشتى به حدى وخیم بود که با صندلى چرخدار به بیمارستان منتقل شدند .

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 21
  • ۰۴ آذر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما