وینگادا:‌ من اخراجی نیستم

وینگادا:‌ من اخراجی نیستم

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با فدراسیون فوتبال اردن تعامل کامل را داشتم و به هیچ عنوان از این تیم اخراج نشدم.گزارش تصویری مرتبط

——————————-

نلو وینگادا در گفت ‌و گوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری فارس، اظهار داشت: قرارداد من در تاریخ ۳۱ دسامبر یعنی ۱۱ دی با تیم ملی اردن به اتمام رسید. با توجه به شرایط تیم ملی فوتبال اردن، رئیس فدراسیون اردن از من خواست که در دو بازی دیگر آنها را تنها نگذارم.
وی افزود: من هم قبول کردم که در خدمت این تیم بمانم اما آن زمان هم آزاد بودم و می‌توانستم به تیم دیگری بروم.
وینگادا ادامه داد:‌ به هیچ وجه من اخراجی نیستم و با مسئولان فدراسیون اردن تعامل لازم را داشتم. آنها می‌توانند این موضوع را تایید کنند.
این مربی پرتغالی یادآور شد: متاسفانه شرایط طوری شد که با تیم ملی اردن مقابل تایلند و سنگاپور با وجود شایستگی نتایج خوبی نگرفتم. البته این مسئله جزئی از فوتبال است.
وی در خصوص پیشنهاد باشگاه پرسپولیس گفت: هر حرفی که با باشگاه پرسپولیس زدم پس از ترک کادر فنی اردن بود. من پیشنهادات خوبی داشتم اما حضور در پرسپولیس برایم جذاب‌تر بود و فکر می‌کنم تصمیم خوبی گرفتم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: تیم‌های عربستانی را به خوبی می‌شناسم. الشباب و الرفاه قوی‌ترین تیم‌های عربستان هستند اما ما نیز پرسپولیس ایران هستیم و باور داریم که می‌توانیم جزء دو تیم صعودکننده باشیم.
وینگادا اظهار داشت: دربی‌های مختلفی دیدم اما وینگادا هیچ وقت با فکر باخت به میدان نمی‌رود. فوتبال حرفه‌ای است و هر کس بخواهد برنده شود باید دقت کند. من هم سعی می‌کنم با شناخت خوب در چند روز آینده ترکیب ایده‌آلی در بازی مقابل استقلال پیدا کنم.
وی تصریح کرد: در خصوص قهرمانی نباید زود قضاوت کرد. اجازه بدهید فعلا تمرکزم روی دربی حساس ایرانی‌ها باشد. من در فوتبال حرفه‌ای یاد گرفتم که در هر بازی که پیش رو دارم فقط به آن فکر کنم. اما همین قدرمی گویم که آینده پرسپولیس درخشان است.
وینگادا در جواب سئوالی مبنی بر میزان اطلاعاتش از پرسپولیس تاکید کرد: من فوتبال ایران را تا حدودی می‌شناسم. از سال ۱۹۹۶ کریم باقری و علی کریمی را دیده‌ام. آنها بازیکنان بسیار خوب و با کیفیتی بالا هستند.
وی اضافه کرد:‌ سال گذشته در مردادماه با تیم ملی اردن در مقابل ایران به میدان رفته‌ام و روی هم رفته شناخت کافی دارم اما سعی می‌کنم باز هم بیشتر از این تیم بدانم.
وینگادا خاطرنشان کرد: برای حضور در ایران مشاوره‌های خوبی گرفتم و می‌دانم پرسپولیس تیم بزرگ و محبوبی است و هواداران بسیاری در ایران و آسیا دارد.
وینگادا عنوان کرد: خوشحال هستم مسئولان باشگاه پرسپولیس به من اعتماد کردند. می‌دانم کار سختی دارم و امیدوارم ماموریتم را به خوبی انجام دهم.