یازیگران زنی که هنوز بی شوهرند!

اصولا نام دختر، زن و مادر با هم گره خورده و کمتر دختری پیدا می‌شود که آرزوی مادر شدن را در دل خود نداشته باشند. اما این بار به سراغ زن‌ها یا بهتر بگویم ستاره‌های تلویزیون و سینما رفته‌ایم که تاکنون هرگز به این موهبت الهی دست نیافته‌اند.

هدیه تهرانی: او که اکنون در آستانه ۳۹ سالگی قرار دارد. از مشهورترین بازیگران زن سینمای بعد از انقلاب به شمار می‌رود ولی تا به امروز طعم مادر شدن را نچشیده است.

نیکی کریمی: او ظاهرا در میان مشغله کاری‌اش فرصتی برای ازدواج و بچه‌دار شدن پیدا نکرده است. جالب است بدانید ستاره ۴۰ ساله سینمای ایران در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که از او پرسیده بود چرا تاکنون ازدواج نکرده است، گفته: «این سوال‌ها به دور از نزاکت است.»

ماهایا پطروسیان: او اگرچه تاکنون ازدواجی ناموفق داشته است، اما او نیز تاکنون طعم مادر شدن را نچشیده است. پطروسیان دلیل این امر را این‌گونه بیان می‌کند: «شما برای این‌که یک فرزند خوب داشته باشید، باید به دنبال شریک زندگی مناسب بگردید. واقعیت این است که من تا به امروز فردی را پیدا نکرده‌ام که برای فرزندم پدر شایسته‌ای باشد.»

مهرانه مهین‌ترابی: او با سریال همسران تا سر حد یک ستاره پیش رفت ولی هیچ وقت طعم همسر شدن را در زندگی واقعی خود نچشیده است، او هم در این مورد می‌گوید: «من همیشه آدم کمال‌طلبی بودم و دوست داشتم یا چیزی را به صورت کامل داشته باشم یا اصلا نداشته باشم و چون کامل وجود ندارد ترجیح دادم تنها بمانم.» البته مطمئنا بازیگران زن دیگری هم هستند که تاکنون ازدواج نکرده‌اند.

دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۰

6 نظر برای "یازیگران زنی که هنوز بی شوهرند!" ارسال شده
 1. آتیلا گفت:

  یعنی اطلاعات شما اینقدر محدوده؟! خانم نیکی کریمی همان زمان اکران فیلم عروس یعنی بیش از بیست سال پیش ازدواج کردند و بعدها جدا شدند و همان زمان روزنامه ها نوشتند علت جدایشان مخالفت همسرشان با ادامه بازیگری ایشان بود و پس از جدایی معاونت سینمایی وقت مدت کوتاهی مانع فعالیت بازیگری ایشان شد و دقیقا یادمه در روزنامه خواندم که به علت اینکه درس عبرتی باشد تا زنان زندگی خانوادگی شان را برای بازیگری به هم نزنند چنین تصمیمی گرفته شده است!

 2. سونیا گفت:

  واقعا ایرانیها خاله زنک و بی فرهنگ و فضولن

 3. راضیه گفت:

  علاقه ی شدیدی به خانم مهین ترابی دارم وبازیگر۲۰ی هستن خیلی دوست دارم بازی های بیشتری کنه دووووووووست دارم خیلی ماهی

 4. علیرضا گفت:

  درود اینجانب به تمام بازیگران
  بنظر من حرف خانوم پطروسیان کاملا دورسته ما که بابا داریم چه گلی به سر ما زده. واقعا عالیه که ازدواج نکردید. امیدوارم و ارزو میکنم بهترین لحظات رو داشته باشید

 5. مجید گفت:

  خانم مهین ترابی چرا احساس میکنه موجود کاملیه البته یک احتمال دیگر میتواند این باشد که ایشان کمال را در مردی میدیدند که آن هم ایشان را تنها گذاشته و رفته و بعد از ان مرد هیچ مردی به نظر ایشان کمال مطلق نیست که واقعا هم نیست ولی بهتره برای بیان یک عشق شکست خورده بهانه بهتری پیدا میکردند همانطور که لیلی زن زشتی بوده ولی وقتی از مجنون علت عشقش را میپرسند میگوید در نظر من زیباترین زن دنیاست

 6. مریم گفت:

  هدیه تهرانی رو خیلی دوست دارم هم قیافشو دوست دارم هم حرف زدنشو . شنیده بودم با یک پسری بنام هومن ازدواج کرده پس اینم واقعیت نداره .از دست حرفای مردم . ان شا ءالله به آرزوش برسه خانم خوبی . پول داری پدر و مادر داری به نظر من خودتو گرفتار نکن . تنهایی بده برای کسی که پدر و مادر نداشته باشه . ببین حکمت کجاست . سالممی شکر خدا باهاته . خیلی دسش دارم چرا بازی نمی کنه . عاشقتم

نظرات بسته شده است.