محصولات دانلودی

یکی از هواداران تیم پرسپولیس سکته کرد
در حاشیه دیدار پرسپولیس برابر نوژن/


یکی از هواداران تیم پرسپولیس سکته کرد


خبرگزاری فارس: در پی پیروزی تیم پرسپولیس تهران در ضربات پنالتی در بازی مقابل تیم نوژن مازندران، یکی از هواداران این تیم در ورزشگاه سکته کرد.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس، در زمان انتقال این فرد به سمت نیروهای امدادی، به دلیل ناهماهنگی ماموران نیروی انتظامی درگیری شدیدی میان هواداران در گرفت.
* پس از پایان این دیدار و در هنگامی که خبرنگاران قصد حضور در مشست مطبوعاتی را داشتند، مدیر کل تربیت بدنی استان مازندران با الفاظ نامناسبی مانع از حضور آنها در سالن شد. این در حالیست که خبرنگاران حاضر در ورزشگاه در مدت برگزاری مسابقه از حضور در جایگه ویژه محروم بودند. جایگاه خبرنگاران ورزشگاه محل پذیرایی میهمانان تربیت بدنی استان مازندران بود.
دیدار تیم‌های پرسپولیس و نوژن در مرحله نیمه نهایی جام حذفی برگزار شد. پرسپولیس در نهایت در ضربات پنالتی موفق به صعود پایانی شد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 29
  • ۱۷ اردیبهشت ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما