محصولات دانلودی

یوسف کرمی طلسم طلای تکواندو را شکست

یوسف کرمی دومین مدال طلای کاروان ورزشی ایران را در بازی‌های آسیایی دوحه به خود اختصاص داد.به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به دوحه‏‌، در دیدار نهایی وزن هفتم تکواندو ( وزن ۸۴ – کیلوگرم)، یوسف کرمی، قهرمان جهان و دارنده مدال برنز المپیک آتن توانست با نتیجه‌ی ۴ بر ۳ پارک کیونگ هون از کره جنوبی را شکست داده و دومین مدال طلای کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی دوحه را به نام خود ثبت کند.کرمی در این دیدار با ارایه‌ی مبارزه‌ای هوشمندانه و با تکیه بر تجربه‌ی بالای خود توانست مدال با ارزش طلا را برای ایران کسب کند.یوسف کرمی برای رسیدن به مدال طلا تکواندوکارانی از اندونزی‏، چین و قزاقستان را شکست داده بود.


کرمی پس از کسب مدال طلا گفت: خوشحالم که توانستم این مدال با ارزش را برای کشورم بگیرم، آن هم در سالنی که هیچ یک از ورزشکاران‌مان مدال طلا نگرفته بودند.


در سالنی که جودوکاران و تکواندوکاران‌مان مبارزه کرده بودند ولی مدال طلا نگرفته بودند.


وی افزود:‌ خوشحالم که توانستم طلسم این سالن را شکسته و مدالی را برای کشورم کسب کنم. فردا رقابت‌های کاراته و تکواندو ادامه پیدا می‌کند و امیدوارم تا دیگر طلسم این سالن شکسته شده باشد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 28
  • ۱۹ آذر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما