یکی از قوی ترین مردان به اتهام سرقت از دختران دستگیر شد

یکی از قوی ترین مردان ایران به اتهام سرقت و آزار و اذیت چند دختر ، دستگیر و تحقیق از وی آغاز شد.
به گزارش خبرنگار جام جم ، سال گذشته ۲ دختر جوان با مراجعه به دادسرای جنایی و ارائه شکایتی عنوان کردند ، شب هنگام در منزل مسکونی خود حوالی کوی نصر (گیشا) در حال استراحت بوده اند که سه جوان پس از ورود به خانه و آزار و اذیت آنها ، اموالشان را سرقت کرده و متواری شده اند.


آغاز تحقیقات


به دنبال این شکایت ، پرونده به دستور بازپرس جنایی برای پیگیری و تحقیق به شعبه ۵ پلیس آگاهی ارجاع شد. با بررسی و تحقیق مقدماتی دراین باره مشخص شد ، ۲ نفر از متهمان با ۲ دختر شاکی در ارتباط بوده اند. با به دست آمدن این سرنخ ، مرحله بعدی تحقیقات نشان داد در این سرقت ، یک ورزشکار رشته بدنسازی که از اعضای قوی ترین مردان ایران است – مشارکت داشته است.


دستگیری ۶ متهم


با جمع بندی این اطلاعات ، ماموران در مرحله بعدی ۲ متهم را دستگیر و آنها اعتراف کردند به اتفاق ۴ نفر دیگر که در میان آنها یک ورزشکار بدنسازی نیز وجود دارد – پس از ارتباط و آشنایی با دختران جوان به خانه های آنها رفت و آمد می کردند و در فرصتی که به دست می آوردند ، به صورت ۶ نفری آنها را مورد آزار و اذیت قرار می دادند و اموالشان را سرقت می کردند.


دستگیری متهمان


به دنبال این اعترافات ، ماموران در مرحله بعدی ، ۴ متهم از جمله ورزشکار معروف را شناسایی و آنها را دستگیر کردند. با انتقال متهمان به شعبه ۵ پلیس آگاهی ، روز گذشته تحقیق در این زمینه آغاز شد. بنا به این گزارش ، در مرحله اول تحقیقات ، متهمان به ۱۱ فقره سرقت و آزار و اذیت زنان و دختران اعتراف کردند و با ثبت اعترافات ، دستور شناسایی مالباختگان از سوی بازپرس دادسرای جنایی صادر شد. روز گذشته ، یک مقام آگاه در پلیس آگاهی به خبرنگار ما گفت : ورزشکار دستگیر شده به ۲ فقره سرقت و آزار و اذیت دختران جوان اعتراف کرده است و تحقیق دراین باره ادامه دارد. وی افزود: بررسی های پلیس نشان می دهد ، سرقت از دخترانی صورت گرفته که آنها نیز در محل سکونت خود سابقه خوبی ندارند. این مقام آگاه اضافه کرد: تاکنون تعدادی از مالباختگان با مراجعه به دادسرا علیه متهمان شکایت کرده اند و موضوع همچنان در حال بررسی است.