محصولات دانلودی

پاسخ جالب سپاهان به کری‌خوانی عربستانی‌‌ها + تصاویر

الاتحادی ‌ها با انتشار یک نقاشی که خودشان را به مانند ببر گریخته از قفس نشان می‌ داد

پاسخ جالب سپاهان به کری‌خوانی عربستانی‌‌ها

پاسخ سپاهان به کری‌ عربستانی‌‌ها

هرچند که هنوز تکلیف محل برگزاری بازی ‌های نمایندگان ایران در مقابل نمایندگان عربستان مشخص نشده اما بازار کری خوانی در فضای مجازی به شدت داغ است و طرفین سعی می‌ کنند تا به هر طریق ممکن قدرت خودشان را به رخ طرف مقابل بکشند. در یکی از تازه‌ترین این اتفاقات الاتحادی ‌ها با انتشار یک نقاشی که خودشان را به مانند ببر گریخته از قفس نشان می‌ داد و به دنبال شکار سپاهان و لوکوموتیو بود سعی کردند تا قدرت تیمشان را در گروه اول مسابقات به نمایش بگذارند.

اما این مسئله بلافاصله با واکنش سپاهانی ‌ها همراه شد و هواداران سپاهان هم با یک نقاشی دیگر نشان دادند که سه تیم همگروه سپاهان بیش‌تر نقش یک اسباب بازی را برای نماینده فوتبال ایران دارند. باید دید که به هنگام برگزاری بازی مستقیم این دو تیم در دور سوم کدام تیم می‌ تواند قدرت خودش را به حریف تحمیل کنند.

 پاسخ جالب سپاهان به کری‌خوانی عربستانی‌‌ها

کری‌خوانی الاتحادی‌‌ها

 پاسخ جالب سپاهان به کری‌خوانی عربستانی‌‌ها

پاسخ سپاهانی‌‌ها

جام نیوز

اخبار مرتبط:

خـبـر خوش بازیکن سپاهان برای هواداران + عکس

بازیکنان سپاهان با ماسک در اهواز/عکس

استقلال سقوط کرد، سپاهان صدر را از دست داد

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۹ February 2016 | 1:40 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 19
  • ۱۰ اسفند ۹۴
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما