سوپرمارکت آنلاین

پاسخ زریبافان به سوال درباره اختلاس در بنیاد شهید

رییس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران در دولت دهم بدون تکذیب انجام اختلاس در زمان مدیریتش در این بنیاد، با طفره رفتن از پاسخی روشن به ابهامات در این زمینه گفت: بگذارید هیات تحقیق و تفحص مجلس کار خود را انجام دهد.

مسعود زریبافان روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگاران پارلمانی درباره تحقیق و تفحص نمایندگان مجلس شورای اسلامی از بنیاد شهید و امور ایثارگران در زمان مدیریت دولت قبل گفت: بگذارید کارشان را بکنند.وی در پاسخ به اینکه اعضای هیات تحقیق و تفحص می گویند که مسوولین سابق یعنی شما، از آنها بارها به دادگاه شکایت کرده اید، اظهار داشت: از خودشان بپرسید.

رییس بنیاد شهید دولت دهم در پاسخ به اینکه آیا اختلاسی و جرمی در زمان مدیریت شما در دولت قبل رخ داده است یا خیر گفت: بگذارید هیات تحقیق و تفحص کار خودشان را انجام دهند.

چندی پیش، امیر خجسته رییس هیات تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه تحقیق و تفحص از مدیریت بنیاد شهید است نه از خود بنیاد گفت: شفاف نبودن عملکرد مالی بنیاد شهید، عدم توجه کامل به ایثارگران و مشکلات مدیریتی از جمله دلایلی است که ۹۰ نماینده مجلس را برای تحقیق و تفحص از بنیاد شهید مصمم کرده است.همچنین اختلاس صورت گرفته در بانک دی و اختلاس ۱۵ میلیارد تومانی یکی از مدیران این سازمان در دولت قبل ، از تخلفات مطرح شده در تحقیق و تفحص از بنیاد شهید است.

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۹ July 2015 | 10:36 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.