محصولات دانلودی

پایان تلخ یک دوستی/ رفت و آمد خانوادگى ، خیانت دوست علیه دوست و قتل !

رفت و آمد خانوادگى دو مرد با یکدیگر به علاقه و رابطه پنهانى مرد با دوست همسرش و در نهایت به قتل منجر شد.

به گزارش سرویس حوادث آریا به نقل از پایگاه اطلاع رسانى پلیس، ماموران انتظامى شهرستان اراک پنجم تیرماه سال ۸۳ از طریق مرکز فوریت هاى پلیسى ۱۱۰ از کشف جسدى در کنار جاده” روستاى نمکور ” اراک باخبر و بلافاصله به محل عزیمت کردند.ماموران پس از حضور در محل کشف جسد، متوجه شدند ظاهرا مرگ متوفى که مردى حدودا ۳۰ ساله بود، با توجه به جراحات وارده ،تصادف به نظر مى رسد . با تحقیقات بیشتر مشخص شد نام مقتول “رضا -س ” است.پرونده به اداره مبارزه با جرائم جنایى آگاهى استان مرکزى ارجاع و تیمى از کاراگاهان این اداره مسئول رسیدگى به پرونده شدند تا اینکه در ابتدا چند نفر را به عنوان مظنون دستگیر و سپس آنها را آزاد کردند.ماموران با پیگیریهاى مستمر به همسر جدید مقتول مظنون و با هماهنگى مقام قضایى وى را دستگیر و به اداره آگاهى منتقل کردند.متهم در بازجویى هاى فنى پلیسى به قتل اعتراف کرد و گفت : قبل از قتل ،رضا با من رفت و آمد داشت که در خلال این رفت و آمدها من با همسر وى ارتباط ایجاد کردم .چون مقتول، بین من و او یک مانع بود، تصمیم به قتل وى گرفتیم که با پیشنهاد همسر مقتول او را به جاده روستاى نمکور برده و با چاقو ضربه اى به شکم وى وارد کردم.قاتل در ادامه گفت: پس از آن با خودرو مزدا بصورت دنده عقب به مقتول زدم ،از روى او عبور کردم و قصد داشتم قضیه را یک تصادف جلوه دهم .گفتنى است، با توجه به اعترافات قاتل، همسر مقتول نیز به اتهام همکارى با قاتل به اداره آگاهى منتقل و به بزه انتسابى معترف شد و هر دو متهم با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایى شدند .

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 40
  • ۱۰ آذر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما