محصولات دانلودی

پایان خونین گروگانگیری در دبیرستان آمریکایی

ماجرای گروگانگیری در دبیرستانی در ایالت کلورادو با مرگ گروگانگیر و با زخمی شدن یکی از گروگان گیران خاتمه یافت.


به گزارش سرویس حوادث آریا، به نقل از بی.بی.سی، پلیس در ایالت کلورادو در آمریکا می گوید که ماجرای گروگانگیری در دبیرستانی در این ایالت با مرگ گروگانگیر پایان یافته است. یکی از دو دختری که گروگان بود به شدت زخمی شده و حال او وخیم است.


ماموران پلیس ظاهرا پس از آنکه مهاجم تهدید کرد به گروگان ها آسیب خواهد رساند، به داخل مدرسه یورش بردند.مرد مسلح ابتدا پس از ورود به مدرسه شش نفر را گروگان گرفته بود اما بعدا چهار نفر از آنها را آزاد کرد.یک سخنگوی پلیس گفت در جریان گروگانگیری تعدادی گلوله شلیک شد اما کسی کشته نشد.تصاویر تلویزیونی از محل حادثه در شهر کوچک بِیلی، واقع در منطقه ای کوهستانی، صدها دانش آموز را درحال تخلیه دبیرستان “پلات کَنیون” و سایر مدارس اطراف نشان می داد.این حادثه در ناحیه تحت کنترل همان دفتر کلانتری است که در سال ۱۹۹۹ شاهد کشتار کُلُمباین بود. در آن حادثه دو دانش آموز پسر ۱۳ تن از دانش آموزان دبیرستان کلمباین را کشتند و سپس دست به خودکشی زدند.موضعگیری تک تیراندازانپیش از پایان گروگانگیری تک تیراندازان پلیس در اطراف مدرسه موضع گرفته بودند. یک جوخه مسئول خنثی کردن بمب نیز به محل فراخوانده شد.به گزارش خبرگزاری رویتر لنس کلِم، سخنگوی پلیس گشتی کلورادو، زمانی که بحران هنوز خاتمه نیافته بود گفت: “یک فرد بزرگسال گروگان ها را در اختیار دارد و ادعا می کند مواد منفجره دارد.”گفته می شود گروگانگیر ۳۵ سال داشت و بمبی را داخل یک کوله پشتی حمل می کرد.در مجموع ۸۰۰ دانش آموز در دبیرستان “پلات کنیون” و مدرسه متوسطه “فیتسیمونز” که در کنار آن قرار دارد تحصیل می کنند.شهر بِیلی در ۵۶ کیلومتری جنوب غربی دِنوِر، مرکز ایالت، قرار دارد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 32
  • ۰۷ مهر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما