زندگی عروس و دامادی، یک روز پس از آغاز زندگی مشترک با گازگرفتگی پایان یافت

۷ تن از شهروندان تهرانی تنها در ۳ روز گذشته بر اثر نشت گاز منوکسید کربن از سیستم‌های گرمایشی جان باختند.


به گزارش خبرنگار «حوادث» ایسنا ۴ تن از قربانیان گاز منوکسید کربن در سه روز گذشته را کارگران و ۲ تن دیگر را سایر افراد بر اثر نشت گاز در حمام تشکیل می‌دهند.


بر اساس این گزارش، حدود ساعت ۱۵ بیست‌وهفتم دی ماه، برابر اعلام کلانتری ۱۰۸ نواب، زنی با هویت «شهربانو ــ س» ۲۴ ساله ساکن خیابان کارون، در اثر گاز گرفتگی در حمام فوت کرد.


در تحقیقات مشخص شد نامبرده در حال شستن لباس بود که این اتفاق رخ داد.


همچنین در ساعت ۸ همان روز در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی «۱۱۰» کلانتری ۱۰۹ «بهارستان» در خصوص فوت مشکوک، ماموران به رستورانی در خیابان ۱۷ شهریور اعزام شدند.


در پی حضور مأموران در موقعیت مورد نظر مشخص شد: شخصی به نام «شهرام ــ ک» کارگر یک رستوران حین استحمام دچار گاز گرفتگی شده است.


جسد متوفی برای تعیین علت تامه فوت تحویل پزشک قانونی شد.


ساعت ۹ بیست و هشتم دی ماه نیز ماموران کلانتری ۱۷۰ کهریزک در جریان فوت مشکوک فردی در درمانگاهی واقع در کهریزک قرار گرفته و در پی اعزام ماموران به محل مشخص شد: فردی به هویت «مهدی ــ س» ۲۷ ساله و کارگر، در محل کار خود دچار گازگرفتگی شده که متاسفانه قبل از انتقال به بیمارستان فوت کرده است.


به گزارش ایسنا، در ساعت ۱۱ صبح روز گذشته نیز برابر اعلام کلانتری ۱۳۲ نبرد در آدرس ابوذر، خیابان مسلم، عروس و دامادی به هویت‌های «محمد ــ ش» ۲۵ ساله و «سمانه ــ م» ۲۵ ساله که شب قبل از آن زندگی مشترک خود را آغاز کرده بودند ، در اثر گازگرفتگی در اتاق، کشته شدند.


همچنین در ساعت ۱۹:۴۰ و ۲۰ شب گذشته نیز دو نگهبان ساختمان نیمه‌کاره‌ای در خیابان ولیعصر«عج» به هویت‌های «عبدالله ــ و» ۲۸ ساله و «حسن ــ الف » هر دو تبعه افغانستان و نیز فردی به هویت «نورالله» ۳۰ ساله تبعه افغانستان که نگهبان کارخانه‌ای واقع در جاده لشکرک بود، در محل کار خود دچار گازگرفتگی شدند که تنها یکی از دو نگهبان ساختمان نیمه‌کاره جان سالم به در برده و دو تن دیگر بر اثر مسمومیت جان خود را از دست دادند.


به گزارش ایسنا، مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی تهران بزرگ با اشاره به سرد شدن هوا و افزایش استفاده از وسایل گرمازا به هموطنان هشدار داد: با توجه به تکرار وقوع حوادث مشابه بر اثر گازگرفتگی در سطح شهر تهران شهروندان جهت جلوگیری از تکرار این وقایع تلخ، حتما هنگام استفاده از وسایل گرمازا نکات ایمنی را رعایت کنند.