پرسپولیس در ورزشگاه نقش جهان با ۵۰ ‌هزار زردپوش روز سختی خواهد داشت

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان با ایده‌آل توصیف کردن تساوی تیمش برابر پرسپولیس تهران گفت: خوشحالم که نتیجه‌ی مطلوبی را کسب کردیم، قطعا با این امتیاز شیرین بازی برگشت، راحت‌تر خواهد بود.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمدرضا ساکت پس از پایان بازی تیم‌های سپاهان و پرسپولیس که با نتیجه یک بر یک به اتمام رسید، اظهار کرد: خوشحالم. تیم ما بازی خوبی را انجام داد،‌از تمام بازیکنان و کادر فنی متشکرم.


وی تاکید کرد سپاهان فوتبال نوینی را مقابل پرسپولیس به نمایش گذاشت، ما می‌توانستیم برنده این بازی باشیم.


مدیرعامل باشگاه سپاهان تاکید کرد: متاسفانه بدشانسی شامل حال تیم ما شد و تیم نتوانست از موقعیتهایش در نیمه دوم استفاده کند، اگر تیم تلاش بیشتری می‌کرد، پیروز بودیم.


ساکت افزود: از کلیه تماشاگرانی که امروز به آزادی آمده‌اند متشکرم، بسیاری از تماشاگران سپاهان علی‌رغم تلاشهای فراوان نتوانستند امروز به آزادی بیایند، اما این اطمینان را می‌دهم که در بازی برگشت و در ورزشگاه نقش جهان پنجاه هزار زردپوش طرفدار سپاهان روز سختی را برای پرسپولیس رقم خواهند زد.


وی با تقدیر از کادر فنی و لوکا بوناچیچ خاطرنشان کرد: از عملکرد کادر فنی راضیم، بوناچیچ نیز با نظر هیئت مدیره انتخاب شده‌است، مطمئنم سپاهان با این کادر فنی در جریان لیگ برتر عملکرد قابل قبولی را خواهد داشت.