پرسپولیس یک گام از فتح جام حذفی دور شد
با کسب تساوی یک بر یک مقابل سپاهان


پرسپولیس یک گام از فتح جام حذفی دور شد


خبرگزاری فارس: تیم فوتبال پرسپولیس با کسب تساوی یک بر یک مقابل سپاهان اصفهان در تهران بخت خود را برای قهرمانی جام حذفی کاهش داد.


به گزارش خبرگزاری فارس، تیم پرسپولیس در این بازی با ترکیب فرشید کریمی، شیث رضایی، ابوالفضل حاجی زاده، پژمان نوری، الونگ الونگ(مسعود زارع)، ابراهیم اسدی
(روبرت ساها)، محمدرضا مامانی(داود سیدعباسی)، فرزاد آشوبی، حسین بادامکی، مهرزاد معدنچی و علیرضا نیکبخت واحدی به میدان رفت.
در سوی دیگر شاگردان لوکا بوناچیچ نیز با ترکیب آرمناک پطروسیان، هادی عقیلی، محسن بنگر، حمید عزیززاده، عبدالوهاب ابوالهیل، جلال اکبری، محرم نویدکیا(عماد رضا)، ابراهیم لوینیان، هادی جعفری، مهدی سیدصالحی(محمد نوری) و حمید شفیعی(جواد ماهری) مقابل پرسپولیس صف آرایی کردند.
محسن ترکی قضاوت این دیدار حساس را برعهده داشت و به مامانی، زارع و رضایی از پرسپولیس و اکبری و ابوالهیل از سپاهان کارت زرد نشان داد.
این دیدار در نیمه نخست با بازی هجومی تیم پرسپولیس آغاز شد و این در حالی بود که در ترکیب اولیه این تیم هیچ اثری از مهاجم تخصصی وجود نداشت. در اواسط نیمه اول، بازی به تعادل کشیده شده اما در دقایق پایانی بار دیگر شاگردان مصطفی دنیزلی بازی را در دست گرفتند و بالاخره در دقیقه ۴۱ حسین بادامکی در محوطه جریمه سرنگون شد تا محسن ترکی در سوت خود به علامت ضربه پنالتی بدمد.
در غیاب علی انصاریان، پنالتی زن همیشگی پرسپولیس که در فصل جاری در تیم رقیب (استقلال) توپ می زند، مهرزاد معدنچی پشت ضربه پنالتی قرار گرفت اما آرمناک پطروسیان با یک گام جلو آمدن این ضربه را مهار کرد تا کمک داور رای به تکرار پنالتی دهد.
بازیکن ملی پوش پرسپولیس بار دیگر پشت ضربه قرار گرفت و این بار آن را به بیرون زد تا نزدیک به ۸۰ هزار تماشاگر حسرت بخورند اما در واپسین ثانیه های نیمه نخست و در دقیقه دوم زمان های تلف شده نیمه نخست بار دیگر حسین بادامکی به یاری پرسپولیس آمد و در محوطه جریمه توپی را برای نیکبخت واحدی مهیا ساخت تا بازیکن سابق استقلال اولین گل خود با پیراهن تیم جدید را در دیدار نهایی جام حذفی به ثمر برساند.
در نیمه دوم از سرعت بازی کاسته شد و توپ بیشتر در میانه میدان ضربه می خورد اما در اواسط این نیمه و در دقیقه ۷۳ حمید شفیعی با ضربه ای ناگهانی و دیدنی از پشت محوطه جریمه، گل تساوی سپاهان را به ثمر رساند تا ورشگاه آزادی شاهد هیاهوی تماشاگران اصفهانی و خیل عظیم پرسپولیسی ها باشد.
در ادامه و در حالی که حضور یک مهاجم در ترکیب پرسپولیس احساس می شد دنیزلی یک مدافع وارد میدان کرد.
این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا تکلیف تیم قهرمان در تاریخ ۳۱ شهریور در ورزشگاه نقش جهان اصفهان مشخص شود. هر چند که گل زده در خانه حریف بخت سپاهان را برای قهرمانی افزایش داده است.